biblioteka ikea

BG/MŚ

Regał na książki i inne przedmioty - 18 pomysłów

Regał na książki i inne przedmioty - 18 pomysłów

Regał na książki - czy istnieje lepsze rozwiązanie do przechowywania ulubionej literatury? Ciekawą zabudowę meblową można zrobić na wymiar, dopasowując ją do wielkości i stylu wnętrza. Zobaczcie przykłady - regał na książki może stanowić prawdziwą ozdobę wnętrza.

Mieszkanie w Barcelonie - urok starych wnętrz

Architekci Anna i Eugeni Bach odnowili mieszkanie w barcelońskiej kamienicy z początku XX wieku.

Chciałbym mieszkać w tej okolicy

Kupując mieszkanie bierzemy pod uwagę wiele czynników tj. cena, powierzchnia, rozkład, ale jednym z podstawowych jest lokalizacja. Dla mnie wymarzonym miejscem do życia jest historyczna dzielnica Ochota.

Student wynajmuje mieszkanie - jak je tanio urządzić?

oszukujmy się, często nie wygląda najlepiej). Jeśli lubisz się uczyć leżąc na kanapie lub w bibliotece kup zwykłe, ładne niedrogie krzesło. Jeśli jest twarde możesz położyć na siedzisko ozdobną, kolorową poduszkę. fot. jysk.pl / 1. Krzesło biurowe ROY - 100 zł; 2. Krzesło biurowe MAGNUS - 150 zł W

Najpiękniejsze letnie domy [TOP 10]

jadalnie z biblioteką oraz niewielką łazienkę. Nowa część domu jest z obu stron przeszklona, aby właściciele mogli cieszyć się widokiem na las i rzekę. Kiedy mieszkańcy zechcą nieco więcej prywatności, mogą zasłonić okna ruchomymi panelami. fot. Mick Couwenbergh / dmva-architecten.be Kolejny dom na

Mieszkanie: naukowe inspiracje

, nogi z drewna buku, wys. 77 cm IKEA 199,99 zł PASUJE TU TAKŻE... Podkładka, filc, 33 x 45 cm feltico.com 49 zł PASUJE TU TAKŻE... Krzesło, sklejka bukowa, metal nowystyl.pl 225 zł PASUJE TU TAKŻE... Poduszka, bawełna,45 x 45 cm Moma Studio 159 zł PASUJE TU TAKŻE... Lampa wisząca, metal malowany

Najnowsze

Biblioteka Ikea

Biblioteka Ikea

Biblioteka Ikea - regały książkowe. Ikea znana jest ze swojego minimalistycznego designu, który przy odpowiednim wystrojeniu świetnie sprawdzi się w każdej proponowanej przez architekta przestrzeni. Dlatego w Ikea znajdziemy doskonałe propozycje regałów książkowych zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. Ciekawe wydają się modele z szufladami czy też szafkami wbudowanymi wprost w środek regału. W sklepie odnaleźć można również pomysły z dobudowanymi biurkami do pracy lub stolikami pod laptopa.

Biblioteka Ikea -kredensy. Jak na prawdziwą domową biblioteczkę Ikea przystało, warto rozejrzeć się za nowoczesnymi kredensami, które pomieszczą wszystkie książki i dodatki, jednocześnie sprawiając, że zamknięte, nie przytłoczą przestrzeni, w której będą się znajdowały. Dostępne warianty są zarówno w czerni, jak i bieli, ale także odcieniach brązu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Biblioteka Ikea - dodatki. Nie sposób urządzać domową biblioteczkę, wypełniając ją tylko i wyłącznie książkami, ponieważ często zdarzają się mniejsze lub pamiątkowe egzemplarze, które potrzebują specjalnego traktowania. W takim wypadku warto zainteresować się ciekawymi pudełkami z wzmacnianymi, metalowymi brzegami.