bezuchwytowe otwieranie szafek

KaM

Jak połączyć funkcjonalność i estetykę w kuchni - odpowiednie fronty kuchenne przyjdą ci z pomocą

Jak połączyć funkcjonalność i estetykę w kuchni - odpowiednie fronty kuchenne przyjdą ci z pomocą

Odpowiednio wyposażona oraz zaplanowana przestrzennie kuchnia staje się komfortowym miejscem nie tylko względem codziennego przyrządzania posiłków, ale również w odniesieniu do spędzania w niej wolnego czasu. Sprzed AGD na pewno będzie pomocny w gotowaniu i myciu naczyń, a wygodne meble, krzesła i stoły, pozwolą na przyjemnie spędzony czas na herbacie z rodziną. Zarówno estetyka, jak i funkcjonalność, może być w kuchni wyrażona poprzez odpowiednio dobrane fronty szafek kuchennych. Warto przyjrzeć się tej sprawie, bo być może odmieni to zarówno nasze podejście do kuchni, jak i wygląd tego pomieszczenia w naszym domu.

Dobrany detal: uchwyty do szafek

Uchwyty do szafek nadają meblom określony charakter. Mogą być elementem przykuwającym uwagę lub wręcz odwrotnie, wtapiającym się w tło, prawie niedostrzegalnym. Z pewnością nie jest to detal bez znaczenia. Podpowiadamy, jakie uchwyty sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach oraz jak dobrze dopasować je do stylu wnętrza.

Nowe modele kuchni w nowym showroomie

Marka Zajc Kuchnie otwiera w Poznaniu nowy showroom. Znajdzie się w nim siedem całkowicie nowych modeli kuchni, o które wzbogacona zostaje oferta firmy.

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

na jednej czy dwóch ścianach; fronty mają być lakierowane czy w okleinie, itd.; uchwyty - tradycyjne czy fronty bezuchwytowe; blat z drewna czy z laminatu, itd.; szafki wiszące do sufitu bądź nie; lodówka w zabudowie czy wolno stojąca; czy będzie oświetlenie w meblach, itd. W międzyczasie pojawią się

Mebel, który będzie wizytówką Twojego domu. Komoda do przedpokoju - jaką wybrać?

Mebel, który będzie wizytówką Twojego domu. Komoda do przedpokoju - jaką wybrać?

nieco więcej siły podczas otwierania. Trzecią propozycją są uchwyty w systemie „push to open” - przydatne, gdy mamy zajęte ręce zakupami lub dziecięcym wózkiem, a dodatkowo chcemy podkreślić ozdobną bryłę komody. Możemy zdecydować się też na rozwiązanie bezuchwytowe, które charakteryzuje

Najnowsze