baterie podtynkowe roca

Materiał promocyjny

Jak zaoszczędzić miejsce w łazience? Przemyślane rozwiązania, które warto wdrożyć już na etapie remontu

Jak zaoszczędzić miejsce w łazience? Przemyślane rozwiązania, które warto wdrożyć już na etapie remontu

Łazienka to bez wątpienia kluczowe miejsce w mieszkaniu. Jednak mimo ważnych funkcji, jakie pełni w codziennym życiu, przeznacza się na nią zazwyczaj niewielkie pomieszczenie. Z tego powodu należy dokładnie przemyśleć aranżację łazienki już na etapie remontu. Wiele inteligentnych rozwiązań pomoże zaoszczędzić sporo miejsca.

Łazienka w nowoczesnym stylu. Top 5 elementów, które powinny się w niej znaleźć

Nowoczesna łazienka to nie tylko kwestia aranżacji. Istotniejsze niż wybór płytek czy modnych kolorów są urządzenia sanitarne, które pełnią kluczową rolę w łazience. W XXI wieku nowoczesność mierzona jest w kategoriach technologii oraz praktycznych rozwiązań.

Łazienka dostępna, czyli mądre projektowanie

Łazienka dostępna to przestrzeń uniwersalna; odpowiednia zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych lub tych z ograniczoną sprawnością ruchową. Przemyślany projekt na pierwszym miejscu stawia wygodę codziennego użytkowania i sprawdza się w momentach niedyspozycji osób zdrowych. Łazienka dostępna nie musi być ?szpitalna? to miejsce wygodne i bezpieczne a do tego ładne.

Dobrana para - miska ustępowa i bidet

Dobrana para - miska ustępowa i bidet

coraz częściej współpracują ze światowej sławy projektantami. Efektem tego są zaskakujące i urzekające swą urodą urządzenia sanitarne, zarówno stojące jak i wiszące. Do nich często proponowane są też dodatki - baterie, akcesoria łazienkowe, a nawet spłuczki. Warto się im przyjrzeć kompleksowo

Toaleta, która myje suszy i masuje

3900 do 9 000 zł brutto. Może wydaje się to dużo, ale zważywszy cenę 1 m kwadratowego powierzchni mieszkalnej (przeciętnie 6-8 tys. zł, a często jeszcze więcej), samego bidetu (co najmniej 200-500 zł), baterii bidetowej (zwykle od 200 zł), stelaża podtynkowego, płytek ceramicznych, robocizny itd. to

Najnowsze