barek kuchenny na kółkach

anaopo

Wyspa kuchenna nie tylko do otwartych kuchni

Wyspa kuchenna nie tylko do otwartych kuchni

Wyspa kuchenna, czyli wolno stojąca niska zabudowa, niepołączona z głównym ciągiem roboczym, ma wiele praktycznych zalet. Zobacz jak możesz urządzić swoją kuchnię z wyspą w roli głównej.

Mała kuchnia w bloku - czy może być funkcjonalna? Jak zaoszczędzić przestrzeń?

Mała kuchnia w bloku zazwyczaj sprawia niemałe trudności w aranżacji. Mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń, a chcielibyśmy w niej zmieścić jak najwięcej. Jak ją projektować, by w pełni wykorzystać jej funkcjonalność? Z jakich sposobów i nieoczywistych rozwiązań korzystać, by stała się miejscem, w którym przygotowanie posiłków będzie samą przyjemnością?

Mała sypialnia - aranżacje i pomysły na przytulne wnętrze

Mała sypialnia to pomieszczenie, które wymaga wyjątkowej aranżacji. Często trzeba zastosować niespotykane nigdzie indziej rozwiązania, dzięki którym ten jedyny w swoim rodzaju pokój nabierze oczekiwanego charakteru. Stanie się oazą harmonii i spokoju. Może wydawać się to trudne, ale nie jest to misja niemożliwa.

Apartament na kółkach za 10 milionów złotych

W ostatnim czasie podróżowanie kamperami znajduje coraz więcej zwolenników. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiej zmiany miejsca pobytu, odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, mając przy tym do dyspozycji różne udogodnienia, np. toaletę, prysznic, barek czy bezprzewodowy

Pierogi ruskie z łososiem i koperkiem - przepis blogera

masło i śmietanę. Zaczynamy mieszać i wąską strużką dolewamy ciepłą wodę i zagniatamy ciasto, aż będzie gładkie i jednolite (lub pozwalamy robotowi kuchennemu wykonać tę część pracy za nas). Rozwałkowujemy dość cienko (ok. 2 mm). Wycinamy za pomocą foremki lub szklanki kółka. Nakładamy do środka po

Najnowsze