barek bufet w kuchni

Maja Stosio

Jak funkcjonalnie urządzić małą kuchnię i powiększyć ją optycznie?

Jak funkcjonalnie urządzić małą kuchnię i powiększyć ją optycznie?

Twoja kuchnia jest mała lub usytuowana we wnęce? Sprawdź, w jaki sposób sprawić, by była funkcjonalna i estetycznie urządzona.

Aranżacje: urok starej cegły

Cegły nadają wnętrzu dostojeństwa i elegancji. Uważane są za materiał szlachetny. Mogą być też dużo bardziej efektowną dekoracją ścienną niż tapeta czy farba. I co ważne pasują do mieszkań urządzonych w różnych stylach.

Grzejnik do kuchni

Najnowszy grzejnik Purmo łączy w sobie funkcje ogrzewania z wygodnym barkiem, który zdobi wnętrze oraz służy jako funkcjonalny element podziału przestrzeni.

Ogrzewanie: gorący bufet

Grzejnik kolumnowy marki Purmo - Delta Bar - sprawdzi się przede wszystkim w kuchni. Może być zamontowany w dowolnym miejscu pomieszczenia, ponieważ jest podłączany do instalacji grzewczej bezpośrednio z podłogi. Wtedy spokojnie można zrezygnować z tradycyjnych grzejników

Restauracja Adler

Restauracja Adler znajduje się na ulicy Mokotowskiej. Jest to restauracja ze specjalnościami kuchni bawarskiej oraz niemieckiej. Lokal organizuje przyjęcia w formie bufetu wiejskiego.... mazowieckie Warszawa Mokotowska 69 00-530

Najnowsze