balkon drewniane podesty

REKLAMA

Montaż desek tarasowych krok po kroku

Montaż desek tarasowych krok po kroku

Deski lub płytki tarasowe są podstawą dobrze wyglądającego zewnętrza domu. Niejednokrotnie taras jest pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę goście, a także przechodnie spacerujący obok. Tarasy mogą sporo o nas powiedzieć: to, jakie mamy poczucie estetyki, czy lubimy grillować albo hodować rośliny. Dlatego tutaj dowiesz się krok po kroku, jak wykonać taras łatwo i szybko.

Projekty domów: dom jak leśniczówka

Przytulny, murowany dom stoi tuż pod lasem, wśród sosen i brzóz. Powstał z potrzeby prostoty i spokoju, zainspirowany wspomnieniem domu dziadków właścicielki.

Karmniki dla ptaków- TOP 10

Nadchodzi jesień, czyli okres, w którym zaczniemy dokarmiać ptaki. Karmniki zawisną na naszych balkonach lub w ogrodzie. Jeżeli jeszcze nie posiadamy odpowiedniego karmnika a zależy nam na tym, aby stanowił on również dekorację, prezentujemy 10 najciekawszych projektów karmników!

Tematy wnętrzarskie listopad

narzuta na łóżko obicia na fotele obicia na krzesła materiały obraz do sypialni nad łóżko obrazy nad sofa obrusy ikea ozdoby na parapet podesty pod łóżko pokój dzienny w

Najpiękniejsze kafelki z całego świata

. Proste geometryczne wzory, powstają zazwyczaj z połączenia czerni i bieli. Taka kompozycja tworzy wspaniały efekt w korytarzach, salonach, a także na podestach przed domem.     Billie Jean to urocze płytki autorstwa fińskiego projektanta Henrika Amberla. Są szklane i występują w dwóch

Najnowsze