bajeczne filiżanki

Karolina Mucha

HIT: polska porcelana z Zulany

HIT: polska porcelana z Zulany

Porcelana jest szlachetną formą ceramiki, zachwyca swoją elegancją i delikatnością. Świetnie sprawdzi się na uroczystościach rodzinnych czy eleganckich kolacjach, ale możemy się nią cieszyć nie tylko od święta. Producent marki Zulana stworzył serię porcelanowych naczyń, które wpiszą się w każdy gust! Skąd wziął się trend na porcelanę? Jak wybrać porcelanę na co dzień, a jaka będzie odpowiednia dla dzieci? Doradzamy!

Zulana - porcelana od polskiego producenta

Porcelana - szlachetna forma ceramiki. Dzięki swojej delikatności i elegancji sprawdzi się doskonale na rodzinnych przyjęciach i kolacjach, ale i bez okazji. Porcelana z Zulany z pewnością zaspokoi najbardziej wymagające gusta! Jaką porcelanę wybrać? Podpowiadamy!

Święta - kuchenne gadżety na Boże Narodzenie.

Okres świąt to czas, kiedy w domu pachnie świerkiem, cytrusami, korzennymi przyprawami i ciastem. W kuchni powstają makowce, serniki oraz piękne, bajecznie kolorowe pierniczki i babeczki. Przedstawiamy akcesoria, które mogą ułatwić pracę w kuchni oraz uczynić wypieki niepowtarzalnymi.

Top 7: najdziwniejsze restauracje na świecie

. Wszystkie motywy z "Alicji w krainie czarów" udało się zmieścić w jednym miejscu restauratorom z Tokio. W ich lokalu nie zabrakło ani labiryntu, ani gigantycznych filiżanek. Lokal dzieli się na kilka części, które reprezentują różne etapy podróży Alicji. Wszystkie z nich zostały wykończone na

Najnowsze