armatura opinie

Karolina Kielak

Bateria do łazienki - szczegół, który ma ogromne znaczenie

Bateria do łazienki - szczegół, który ma ogromne znaczenie

Urządzenie funkcjonalnej łazienki to nie lada wyzwanie. Należy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Dużą wagę powinniśmy przywiązać do wyboru baterii do łazienki. Dlaczego? Powinna być niezawodna w codziennym użytkowaniu i ładnie prezentować się przez długie lata. Podpowiadamy, jaką armaturę łazienkową wybrać!

Wygodna wanna, czyli jaka?

Wygodna wanna w łazience to nie tylko komfort kąpieli, ale też jej czyszczenia i przynajmniej kilka innych aspektów. Na co zwracać uwagę, by wybrać idealne wyposażenie łazienki? Problem tkwi w tym, że każdy docenia nieco inne kwestie. Z pewnością ważny jest materiał jej wykonania, wymiary, kształt i dodatkowe funkcjonalności. Oto kilka wątków, które warto poznać przed zakupem takiej armatury.

Nowa kolekcja baterii łazienkowych Axor Starck Organic

Nowa kolekcja łazienkowa Axor Starck Organic powstawała przez ponad 3 lata w intensywnej współpracy marki Axor firmy Hansgrohe z Philippe Starckiem. Kolekcja łączy unikalne wzornictwo z odpowiedzialnością za środowisko.

Koszt remontu łazienki - zobacz przykładowy kosztorys

Koszt remontu łazienki - zobacz przykładowy kosztorys

obliczyć ile konkretnie potrzeba nam poszczególnych np. płytek. Uwzględnić trzeba będzie oprócz materiałów wykończeniowych, koszt np. armatury czy robocizny Kabina prysznicowa zamiast wanny przyczyni się do zwiększenia ilości wykorzystanych płytek oraz jednocześnie da uczucie większej przestrzeni w

Najnowsze