aplikacja dekorowanie pokoju

Glamora/Dekorian

Dekoracyjna ściana, czyli grafiki ścienne Glamora

Dekoracyjna ściana, czyli grafiki ścienne Glamora

Glamora to marka wielkoformatowych grafik ściennych. Portfolio firmy liczy kilkaset unikalnych wzorów autorstwa designerów, artystów plastyków i architektów. Już niedługo prace włoskiej marki dostępne będą również w Polsce, w sklepach sieci Dekorian.

Wrześniowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Szczególnie polecamy nasze pomysły na gabinety i kąty do pracy. Ponadto pokazujemy cztery sposoby na niebanalną zabudowę kuchenną, a także dekoracje inspirowane motywami zaczerpniętymi z natury. A w prezencie mamy dla was książeczkę z pomysłowymi i niedrogimi metamorfozami pokojów dla uczniów starszych i młodszych.

Udekoruj dom światłem! Panele i listwy oświetleniowe

Dekorować dom możemy nie tylko ozdobnymi przedmiotami, a także światłem! Oto zestawy pozwalające łatwo stworzyć własne oświetleniowe dzieło sztuki.

Sposoby szycia i upinania zasłon

panelowa nie będzie wyglądała efektownie w pomieszczeniu z secesyjnymi meblami, zarezerwujmy ją do nowoczesnych wnętrz. Przy doborze koloru i rodzaju tkaniny pamiętajmy również o karniszu, na którym zasłona ma zawisnąć. Nie bez znaczenia jest także wielkość pomieszczenia. W dużym pokoju możemy zawiesić

TREND: naklejki na ścianę

TREND: naklejki na ścianę

siebie.  Naklejkę możemy umieścić na dowolnej, nie silikonowej powierzchni w domu. Niewielki koszt oraz szybki czas ich aplikacji sprawił, że zyskują coraz więcej zwolenników. Naklejki do pokoju dziecięcego Fot. Homebook, dawanda

Najnowsze