antresola drewniana cena

Redakcja

Jak tanim kosztem zrobić altankę?

Jak tanim kosztem zrobić altankę?

Jeśli posiadasz własny ogród lub działkę wiesz jak wiele pracy wymaja jego pielęgnacja i utrzymanie w dobrej formie. Regularne koszenie trawnika, przycinanie drzew i krzewów, grabanie liści, pielenie grządek, sadzenie i nawożenie - każda z tych prac wymaga odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Kłopot pojawia się w chwili gdy ogrodowych akcesoriów nazbiera się tak dużo, że zaczynają psuć wystrój ogrodu. Co z nimi zrobić? Gdzie je schować? Pytania są zmorą niejednego działkowicza. Jest na to sprawdzony sposób. Jaki? Budowa altany ogrodowej! Jak tanim kosztem zrobić altankę? Podpowiadamy!

Dom letniskowy ze szkła i drewna

Ten niewielki dom to miejsce wakacyjnych i weekendowych wypadów. Ogromne przeszklenia otwierają budynek na otaczającą go naturę - ale mieszkańcy w każdej chwili mogą się schować za ruchomymi drewnianymi żaluzjami.

Magiczny dom na skraju puszczy

nowoczesny. Meble powstają zwykle na świeżym powietrzu, natomiast autorka wykańcza je i prezentuje w niedawno wybudowanej galerii. Sporą działkę pani Dorota kupiła sześć lat temu. Dwa kroki do lasu, dobry dojazd do centrum Warszawy i korzystna cena przesądziły o szybkiej decyzji. Poprzednio stał tutaj

Najnowsze