aniołki choinkowe

MŚ/Joanna Dobkowska-Kubacka

Ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze dekoracje choinkowe - pomysły, inspiracje

Ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze dekoracje choinkowe - pomysły, inspiracje

Ozdoby choinkowe nie muszą być nudne. Zamiast klasycznych bombek powieś na choince oryginalne dekoracje - na przykład w kształcie gwiazdek, śnieżynek czy aniołków. Przedstawiamy ozdoby choinkowe w różnych stylach.

Zimowa kolekcja IKEA. Wybraliśmy najciekawsze nowości

Zimowa kolekcja IKEA pełna jest tekstyliów, ozdób choinkowych, lamp oraz przyborów do pieczenia i gotowania. Zobaczcie, co ciekawego wypatrzyliśmy!

Jak przechowywać ozdoby świąteczne?

Pięknie ozdobiona choinka to duma domu. Bombki, łańcuchy, lampki, gwiazdki, śnieżynki i inne dekoracje na świątecznym drzewku wyglądają pięknie, ale co z nimi zrobić po świętach? Zobacz, jak najlepiej przechować bombki i inne dekoracje.

Masa solna. Przepis, pomysły na figurki i inne dekoracje z masy solnej

Masa solna. Przepis, pomysły na figurki i inne dekoracje z masy solnej

magnes. Płaskie bombki, gwiazdki i aniołki będą z kolei świetną dekoracją choinkową - pamiętajmy tylko, by przed wysuszeniem zrobić w masie otwory, przez które potem przeciągniemy sznurek lub wstążkę. Ozdoby, które zawiesimy na świątecznym drzewku muszą mieć małe rozmiary - gałązki nie utrzymają zbyt

Motywy świąteczne

: plasterki fig, krążki pomarańczy, ruloniki kory cynamonowca. Czasem znajdziemy jeszcze dodatkowo ozdobne wstążki, świeczniki, bombki, szyszki, złote figurki aniołków, serwetki... Wszystko po to, abyśmy mieli jak najpiękniej w domach podczas Świąt. A "naładowani"

Najnowsze