akcesoria do mydełek

WiB

Zapachowa kąpiel domowa - z kulami prosecco czy owocową solą? Idealna na chłodne wieczory

Zapachowa kąpiel domowa - z kulami prosecco czy owocową solą? Idealna na chłodne wieczory

Nastrojowa muzyka, kolorowe bańki, unoszący się w powietrzu zapach i lampka prosecco? Skuś się. Przecież każdy zasługuje na chwilę przyjemności. Przed wami także wiele innych kąpielowych propozycji zapachowych.

Jak zaoszczędzić miejsce w łazience? Przemyślane rozwiązania, które warto wdrożyć już na etapie remontu

Łazienka to bez wątpienia kluczowe miejsce w mieszkaniu. Jednak mimo ważnych funkcji, jakie pełni w codziennym życiu, przeznacza się na nią zazwyczaj niewielkie pomieszczenie. Z tego powodu należy dokładnie przemyśleć aranżację łazienki już na etapie remontu. Wiele inteligentnych rozwiązań pomoże zaoszczędzić sporo miejsca.

Jak uszyć pokrowiec na krzesło w domu?

Renowacja starych mebli, stała się na przestrzeni ostatnich lat bardzo modnym trendem wnętrzarskim. Sięgamy po nowe ciekawe rozwiązania i technologie, nie boimy się ryzykować i to się opłaca. Renowacja starej komody po prababci, wiekowej szafy, witryny lub sekretarzyka nie dziwi już nikogo. Wychodzimy wciąż dalej i na warsztat coraz częściej bierzemy meble tapicerowane fotele, kanapy, pufy i krzesła. Dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować i podejmować nowych wyzwań mamy dziś ciekawą propozycję - własnoręcznie uszyty pokrowiec na krzesło! Ten prosty element dekoracyjny może całkowicie odmienić wygląd starych krzeseł i ożywić monotonne wnętrze, salonu, jadalni lub kuchni. Jeśli jesteś ciekaw jak uszyć pokrowiec na krzesło zapraszamy Cię do lektury artykułu!

Jak stworzyć idealną łazienkę?

Jak stworzyć idealną łazienkę?

, dozowniki na mydło, ale również pojemniki na kosmetyki oraz organizery. Warto wprowadzić też do łazienki trochę zapachu za pomocą pachnących mydełek czy odświeżaczy powietrza. Do ożywienia przestrzeni idealne będą wzorzyste zasłony. Poniżej przedstawiamy

Łazienka w kobiecym stylu

Łazienka w kobiecym stylu

zastrzyku porannej energii. Dlatego stworzone z myślą o nich wnętrze powinno swoim pięknem zachęcać do spędzania w nim czasu i odznaczać się świeżością i elegancją. Aby osiągnąć taki efekt warto postawić na jasne barwy ścian i podłóg oraz delikatnie świetliste akcenty wystroju, które dodatkowo rozjaśnią

Najnowsze