akcesoria do mydełek

WiB

Zapachowa kąpiel domowa - z kulami prosecco czy owocową solą? Idealna na chłodne wieczory

Zapachowa kąpiel domowa - z kulami prosecco czy owocową solą? Idealna na chłodne wieczory

Nastrojowa muzyka, kolorowe bańki, unoszący się w powietrzu zapach i lampka prosecco? Skuś się. Przecież każdy zasługuje na chwilę przyjemności. Przed wami także wiele innych kąpielowych propozycji zapachowych.

Jak stworzyć idealną łazienkę?

Stworzenie idealnej łazienki to z pewnością nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Jak sprawić, była ona jednocześnie piękna, nowoczesna i funkcjonalna? Projekt łazienki powinien być naprawdę poważnie przemyślany tak, aby efekt końcowy wpisał się w gusta wszystkich domowników i pasował do stylu w jakim urządzone jest całe mieszkanie. Podpowiadamy jakich użyć kolorów, jak dobrać podłogę oraz przydatne akcesoria!

Jak uszyć pokrowiec na krzesło w domu?

Renowacja starych mebli, stała się na przestrzeni ostatnich lat bardzo modnym trendem wnętrzarskim. Sięgamy po nowe ciekawe rozwiązania i technologie, nie boimy się ryzykować i to się opłaca. Renowacja starej komody po prababci, wiekowej szafy, witryny lub sekretarzyka nie dziwi już nikogo. Wychodzimy wciąż dalej i na warsztat coraz częściej bierzemy meble tapicerowane fotele, kanapy, pufy i krzesła. Dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować i podejmować nowych wyzwań mamy dziś ciekawą propozycję - własnoręcznie uszyty pokrowiec na krzesło! Ten prosty element dekoracyjny może całkowicie odmienić wygląd starych krzeseł i ożywić monotonne wnętrze, salonu, jadalni lub kuchni. Jeśli jesteś ciekaw jak uszyć pokrowiec na krzesło zapraszamy Cię do lektury artykułu!

Łazienka w kobiecym stylu

Łazienka w kobiecym stylu

zastrzyku porannej energii. Dlatego stworzone z myślą o nich wnętrze powinno swoim pięknem zachęcać do spędzania w nim czasu i odznaczać się świeżością i elegancją. Aby osiągnąć taki efekt warto postawić na jasne barwy ścian i podłóg oraz delikatnie świetliste akcenty wystroju, które dodatkowo rozjaśnią

Najnowsze