akacja drewno zastosowanie

Wirchomski

Aranżacja wnętrz: dom w stylu eklektycznym

Aranżacja wnętrz: dom w stylu eklektycznym

Wnętrza tego domu zaskakują różnorodnością zastosowanych materiałów wykończeniowych, inspirowanych różnymi kierunkami ze świata kultury i sztuki. Umiejętnie dobrane tworzą ciepły, nasycony, oryginalny wystrój.

Nowe modele kuchni w nowym showroomie

Marka Zajc Kuchnie otwiera w Poznaniu nowy showroom. Znajdzie się w nim siedem całkowicie nowych modeli kuchni, o które wzbogacona zostaje oferta firmy.

Styl skandynawski: piękno jasnych wnętrz

Urzeka ciepłem i prostotą. Jasne przestrzenie, proste formy, neutralne barwy i przytulne dodatki sprawiają, że wnętrza zaaranżowane w tym stylu są przyjazne, radosne i przepełnione spokojem. Podstawą jest biały kolor oraz jasna podłoga.

Panele laminowane - wady i zalety

. Warstwy wykonuje się z różnych materiałów. Są więc panele drewniane i laminowane. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wydruku, trudno jest odróżnić zdjęcie od prawdziwego drewna. Wtedy wystarczy obejrzeć spód i brzegi wybranego panela. Drewniane. Można je poznać po tym

Parkiet na długie lata

, jesion czy gatunki egzotyczne (patrz ramka). Salon, hol, korytarze i kuchnia wymagają zastosowania twardszego drewna oraz odpowiedniego sposobu zabezpieczenia podłogi: odpornego na ścieranie lakieru, oleju czy wosku. Wybierając klasę drewna, nie można zapomnieć, że drewno jest

Najnowsze