abażury z koronki

home-znaczy-dom.blogspot.co.uk

DIY - lampka w stylu eko

DIY - lampka w stylu eko

Pokazujemy sposób na przerobienie dowolnej starej, opatrzonej lampki.

Tematy wnętrzarskie listopad

Tematy wnętrzarskie listopad

Wyciskarka i kultura rozkoszy

Seks przestał być tabu także we wzornictwie, pytanie tylko, kto, jak i po co go używa

Koronkowa robota

Koronkowa robota

Te koronkowe lampy znaleźlismy tutaj . Projekt zachwyca swoją delikatnością i czerpaniem inspiracji z przeszłości. Co ciekawe taka lampa pasuje nie tylko do staromodnego wnętrza, ale może być też ciekawym kontrapunktem na przykład dla

Najnowsze

Abażury z koronki

Abażury z koronki

Abażury z koronki to przepiękne i misternie wykonywane ozdoby, które z całą pewnością będą w stanie ożywić każde pomieszczenie i sprawić, że będzie wydawało się ono przytulne. Jeżeli chodzi o tego rodzaju ozdoby, oczywiście możliwe jest zakupienie gotowych egzemplarzy. W podobnej sytuacji wystarczy tylko nasadzić abażur na lampę i voila! Istnieje jednak również droga nieco dłuższa, którą można przejść samodzielnie wykonując ozdobę.

Abażury z koronki wyglądają ślicznie i elegancko. W zależności od wystroju można wprowadzić je jako element dekoracyjny do niemal każdego pomieszczenia. Cudownie będzie wyglądał w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, kuchni czy nawet w przedpokoju. Koronkowe ozdoby odznaczają się na tle innych wyjątkową „lekkością” i mogą wprost wspaniale podkreślać charakter konkretnego stylu. Spotyka się je często w stylu prowansalskim.

Abażury z koronki to świetny sposób na ożywienie i ocieplenie wnętrza. Świetnie sprawdza się zarówno w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Największą zaletą koronkowych abażurów jest po prostu ich wygląd. Robią silne wrażenie nawet wówczas, gdy lampka lub lampa, którą zdobią, jest wyłączona. Jest to przepiękny, a także użyteczny przedmiot.