abażury z drutu

red

Lampa stołowa - klasyk oświetlenia wraca w nowej odsłonie

Lampa stołowa - klasyk oświetlenia wraca w nowej odsłonie

Kiedyś stanowiły obowiązkowy element wystroju wnętrz, potem ustąpiły miejsca innym dekoracjom. Lampy stołowe wracają do łask, by ponownie zdobić szafki i konsolki oraz tworzyć przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

Nowoczesne oświetlenie wnętrza, które podkręci styl aranżacji

Podpowiadamy na jakie nowoczesne oświetlenie warto się zdecydować oraz na co zwrócić uwagę podczas jego montażu, by stworzyć piękny świetlny efekt. Zobaczcie.

Żarówka dekoracyjna - powrót do projektów Edisona. Gdzie kupić i za ile?

Żarówki dekoracyjne są cieszą się ogromną popularnością, pojawiają się w lampach, ale też jako solowe oświetlenie. Jeszcze do niedawna producenci prześcigali się, wymyślając coraz to nowocześniejsze kształty żarówek. Historia jednak zatoczyła koło i dziś chętnie wracamy do żarówek inspirowanych pierwszymi projektami Edisona. Piękno tkwi w ich prostocie, jedynie żarnik pełni tutaj funkcję dekoracyjną.

Kolorowy dom na przedmieściach Melbourne

Kolorowy dom na przedmieściach Melbourne

. Wnętrze dopełniła dodatkami Nareen, która na co dzień prowadzi firmę i showroom Marmoset Found z przedmiotami w stylu etno. Sprowadza i sprzedaje to, co sama chętnie widzi w swoim domu: ceramikę noszącą ślady ludzkiej dłoni, wyplatane z cienkiego drutu abażury czy ręcznie tkane kolorowe poduszki

Najnowsze