ażurowe przegrody w pokoju

Zabudowa szafy zrób to sam

Szafy to meble znane nam od wieków. Ci "stali bywalcy" naszych domów ułatwiają organizację przestrzeni i utrzymanie porządku. Tworzą wystrój i niepowtarzalny klimat wnętrza. Na przełomie lat kształt i wygląd szaf bardzo się zmienił. Dziś szafa, to nie tylko wolnostojąca skrzynia, ale bardzo często również mebel wykonywany pod zabudowę konkretnego pokoju. Szafa do sypialni, do salonu lub garderoby, wykonana na wymiar - to wygoda, funkcjonalność i elegancja - w jednym. Jak prawidłowo zrobić szafę przesuwną w domu z kilku części? Jak rozplanować wnętrze przy pomocy poszczególnych elementów? I w końcu jakie drzwi wybrać? Podpowiadamy!

Ekspert z IKEA odpowiada na pytania czytelników #3

IKEA słynie z pomysłowych rozwiązań do małych wnętrz i nie tylko. Dlatego na pytania czytelników dotyczące problemów aranżacyjnych odpowiada dekoratorka wnętrz IKEA Katarzyna Jaros-Puzio. Przeczytaj, z czym zmagają się Polacy w aranżacji wnętrz.

54 m kw., dla 2 osób: wygodna kuchnia na dwa sposoby

poczcie e-mail: Zobacz przykład, Zapisz się W POKOJU DZIENNYM zaplanowałam aneks wypoczynkowy z kanapą, fotelem i stolikiem kawowym. Przy oknie jest kąt do pracy z niewielkim biurkiem

Najnowsze