zatkany zlew

Kamil Michaluk

Jak odetkać zlew? 5 sprawdzonych sposobów

Jak odetkać zlew? 5 sprawdzonych sposobów

Zatkany zlew to nie tylko wyjątkowo uprzykrzający życie, ale też irytujący domowy problem. Oczywiście warto zastanowić się nad przyczynami takiego zjawiska i starać się zminimalizować szanse jego wystąpienia, ale taka trudność może przydarzyć się każdemu. Jak odetkać zlew? Oczywiście warto sięgnąć najpierw po domowe sposoby, by potem ewentualnie zwrócić się ku mechanicznemu udrażnianiu odpływu lub sięgnąć po środki chemiczne. W ostateczności trzeba wezwać hydraulika.

Jak odetkać zlew? Domowe sposoby i profesjonalne produkty

Jak odetkać zlew, gdy przydarzy nam się przykra historia z zablokowaniem odpływu? Najlepszym sposobem jest profilaktyka i to, żeby do tego nie dopuścić. Gdy już się przydarzy taka sytuacja, mamy do wyboru domowe sposoby lub zastosowanie specjalistycznej chemii. Jak sobie z tym poradzić? Podpowiadamy.

Jak udrożnić rury domowym sposobem? Nie potrzebujesz chemii!

Przerażają Cię silnie żrące płyny do udrażniania rur? Skuteczny, ekologiczny i kilkakrotnie tańszy środek przygotujesz samodzielnie z tego, co masz pod ręką.

Fusy z kawy: jak i do czego wykorzystać fusy z kawy?

Fusy z kawy: jak i do czego wykorzystać fusy z kawy?

brudne naczynia! Pamiętajmy jednak, aby nie wyrzucać ich bezpośrednio do odpływu. Dlaczego? Czy fusy z kawy zatykają zlew? Wydawać się może, że nie, bowiem rozrzedzone bez problemu znikają w odpływie. Są to jednak pozory, bowiem w dłuższej perspektywie może dojść do zatkania rur i osadzania się drobinek

Proste sposoby na trudne sprawy

Proste sposoby na trudne sprawy

pranie w temperaturze 90 stopni. To zabije bakterie i wyczyści wnętrze pralki. Soda i ocet przydadzą się także, gdy zatka się zlew, a pod ręką nie ma żadnego środka odtykającego. Po 10 dag sody i soli należy wymieszać w szklanym słoiczku, wsypać do odpływu, a następnie zalać szklanką octu. Spieniony

Najnowsze