zaparzacz do kawy

red.

Zaparzacze do herbaty - french press i dzbanki z sitkiem

Zaparzacze do herbaty - french press i dzbanki z sitkiem

Każdy miłośnik herbaty wie, że liściasta herbata jest lepsza niż ekspresowa. Przygotowanie jej jest jednak znacznie bardziej kłopotliwe. Na szczęście z pomocą przychodzą nam specjalne akcesoria, które znacznie ułatwią ten proces. Najlepiej sprawdzą się dzbanki z sitkami lub zaparzacze tłokowe (zwane także "french press", czyli prasą francuską). Zobacz modele, które polecamy.

Kawa w domu jak z kawiarni? To możliwe!

Nie wyobrażasz sobie poranka bez aromatycznej kawy? Jeśli tak, zobacz, jak przygotować energetyzujący napój tak, żeby smakiem nie odbiegał od tego, który pijemy w kawiarni!

Akcesoria niezbędne do kuchni. Wybieramy najpotrzebniejsze przyrządy kuchenne

Wyposażenie kuchni może przysporzyć wielu kłopotów. Na małej powierzchni musi znaleźć się mnóstwo małych i dużych przedmiotów, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Akcesoria do kuchni powinny być ładne, ale przede wszystkim praktyczne. Doradzamy, jakie przedmioty potrzebne w kuchni powinieneś kupić już dziś!

Zobacz wideo

Akcesoria: 20 pomysłowych przedmiotów dla miłośników herbaty

Akcesoria: 20 pomysłowych przedmiotów dla miłośników herbaty

HERBATA - AKCESORIA. Zaparzacz do herbaty Assam, stal szlachetna i szkło, pojemność 1 litr. Cena 179 zł, fide.pl HERBATA - AKCESORIA. Minutnik Timer Kuchenprofi, zestaw 3 klepsydr do do odmierzania czasu, każda z inną ilością piasku. Cena 59 zł, mark4style.sklep.pl HERBATA - AKCESORIA. Pojemnik na

Santos dla kawoszy

Santos dla kawoszy

. Kawa się parzy, jej zapach roznosi się po całym domu. Czekasz na moment kulminacyjny. Nagle zaparzona kawa spływa spowrotem do dolnego dzbanka. I możesz się delektować jej smakiem. Zaparzacz do kawy firmy Bodum występuje w kilku wariantach. Wszystkie w bardzo ciekawych formach.    

Czajniki, kafetiery, zaparzacze...

Czajniki, kafetiery, zaparzacze...

, idustrialny czajnik.   Fot.mossoline   Czajnik do herbaty. Staub.   Fot.unicahome   Wykonany z hartowanego szkła i stali zaparzacz niemieckiej firmy WMF.   Fot.unicahome     e.  

Róże - nie tylko w ogrodzie

Róże - nie tylko w ogrodzie

Elegancki zaparzacz z podgrzewaczem w delikatne różyczki. Wykonany z porcelany, którą można bezpiecznie myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce. Pojemność: 0,85 l. Koszt: 149 zł, do nabycia w sklepie fide.pl. Zestaw trzech osłonek na doniczki z subtelnym motywem różanym. Trzy rozmiary: średnice

Świąteczna ceramika z Duka

Świąteczna ceramika z Duka

; patera dwupiętrowa, cena 129.90zł; zaparzacz do herbaty, cena 49,90 zł; kubek pojedynczy, cena 19,90 zł. Ozdoby świąteczne: jak zrobić bożonarodzeniowy wianek

Najnowsze