zabudowany kaloryfer

red.

7 niezagospodarowanych obszarów w kuchni, które można wykorzystać na przechowywanie

7 niezagospodarowanych obszarów w kuchni, które można wykorzystać na przechowywanie

W kuchni brakuje miejsca na przechowywanie? Rozejrzyj się uważnie! Zdziwisz się, ile w twojej kuchni jest niezagospodarowanych obszarów. Oto 7 zapomnianych miejsc, które możesz wykorzystać na przechowywanie.

Pogotowie Czterech Kątów: wyjątkowo nieustawna kuchnia

Pani Magda ma kłopot z kuchnią: standardowe rozwiązania aranżacyjne się w niej nie sprawdzają, bowiem z uwagi na parapety i uskoki ścian, pomieszczenie to jest bardzo nieustawne.

Pomysły na schowki w mieszkaniu

Schowki pomagają nam zapanować nad przybywającymi rzeczami w mieszkaniu. Podpowiadamy, gdzie znaleźć dodatkową przestrzeń na przechowywanie i jak ją wykorzystać co do centymetra.

Zobacz wideo

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

sprzątania kątowniki warto zastąpić niewielkimi zawiasami. Fot. Radosław Wojnar Pod parapetem zamontowana jest listwa z haczykami (możesz wykorzystać także szynę z żabkami, taką samą, jakiej używa się do wieszania firanek). Na haczykach lub żabkach powieszone są ozdoby maskujące kaloryfer. Na zdjęciu są to

Urządzamy wnętrza: zapytaj stylistkę

Urządzamy wnętrza: zapytaj stylistkę

kilku lat mają już zwykle dużo ciekawsze wzornictwo niż toporne kaloryfery z epoki PRL-u, a ze względu na dużą odporność na korozję są również bardzo trwałe. W dodatku można je wielokrotnie przemalowywać na dowolny kolor. Dlatego jeśli pasują do wnętrza i ich wygląd nas nie razi, proponuję je pozostawić

Najnowsze