zabudowany kaloryfer

KK

Najładniejsze legowiska dla pupila - przegląd

Najładniejsze legowiska dla pupila - przegląd

Każdy pupil powinien mieć w mieszkaniu własny kąt. Zarówno psy, jak i koty większość czasu przesypiają, dlatego wygodne legowisko to obowiązkowy element wyprawki dla pupila. Wybraliśmy najładniejsze modele legowisk dla psów i kotów. Nie będziesz mógł się zdecydować.

Okno w kuchni

Kuchnia z oknem daje dużo możliwości aranżacyjnych i jest o wiele bardziej komfortowa w użytkowaniu, niż ciemne aneksy kuchenne. Okno w kuchennym wnętrzu zapewnia lepsze doświetlenie oraz lepszą wentylację w pomieszczeniu, w którym, dzięki temu, przyjemniej spędza się czas. Nie można jednak zapominać, że kuchnia z oknem niesie też ze sobą pewne wyzwania, szczególnie w kwestii planowania meblowej zabudowy.

Pogotowie Czterech Kątów: wyjątkowo nieustawna kuchnia

Pani Magda ma kłopot z kuchnią: standardowe rozwiązania aranżacyjne się w niej nie sprawdzają, bowiem z uwagi na parapety i uskoki ścian, pomieszczenie to jest bardzo nieustawne.

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

sprzątania kątowniki warto zastąpić niewielkimi zawiasami. Fot. Radosław Wojnar Pod parapetem zamontowana jest listwa z haczykami (możesz wykorzystać także szynę z żabkami, taką samą, jakiej używa się do wieszania firanek). Na haczykach lub żabkach powieszone są ozdoby maskujące kaloryfer. Na zdjęciu są to

Mała kuchnia - duży problem

wymagają rurowego podłączenia do szybu wentylacyjnego. 19.  W małych kuchniach warto zabudować szafkami kaloryfer. Ciepło należy wypuścić przez kratki wentylacyjne usytuowane w blacie i cokole. 20.  Nie starajmy się za wszelką cenę zminimalizować zlewozmywaka. To jedno z podstawowych miejsc

Najnowsze