wymiary pralek automatycznych

mm

Jak wybrać odpowiednią pralkę?

Jak wybrać odpowiednią pralkę?

Z pralek automatycznych korzystamy już od wielu lat, jednak producenci stale udoskonalają swoje modele, dlatego wybór kolejnej pralki za każdym razem sprawia pewien kłopot. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przed zakupem, by dokonać dobrej inwestycji.

Parownica do ubrań - funkcje, zastosowanie, najlepsze modele

Parownica do ubrań (zwana inaczej steamerem) to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią tradycyjnego prasowania. Urządzenie to z powodzeniem zastąpi żelazko, przyda się również w innych pracach domowych. Poznajmy jego funkcje oraz modele, które warto kupić.

Lidl - urządzamy mieszkanie

Latem podczas urlopów często zabieramy się za porządki w mieszkaniu i drobne remonty. To doskonały czas na zmianę aranżacji mieszkania, szczególnie, gdy w sklepach królują wyprzedaże i pojawiają się wspaniałe oferty. W Lidlu znajdziecie nowoczesne meble: komody i ławki na korytarz, a także poduszki, pojemniki, organizery, materace, urządzenia do łazienki oraz patelnie do kuchni! Nie czekajcie!

Jak wybrać pralkę i czym ją czyścić?

Jak wybrać pralkę i czym ją czyścić?

wymiary miejsca, w którym urządzenie ma stanąć. Wybierając taki model pamiętajmy, że w przypadku awarii fachowcowi trudniej będzie się dostać do pralki i możemy być zmuszeni do demontażu wielu elementów zabudowy. Z kolei pralka wolnostojąca jest dostępna z każdej strony. Takie urządzenie możemy wybrać w

Najnowsze