worki wiklinowe

Karolina Kielak

Torba plażowa - must have na wakacyjny wyjazd

Torba plażowa - must have na wakacyjny wyjazd

Sezon wakacyjny rozpoczął się w pełni, a wraz z nim czas urlopów i wyjazdów, zarówno tych w kraju, jak i za granicę. Nie bez znaczenia jest termin, hotel czy strój kąpielowy. Wybierając się na plażę niezbędna będzie torba plażowa, do której bez problemu zapakujesz wszystkie niezbędne drobiazgi. Mamy dla was modne torby plażowe, podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Sielski balkon i taras w bloku. Jak w prosty sposób go zaaranżować?

W dzisiejszych czasach skrawek własnej przestrzeni, w której można oderwać się od miejskiego zgiełku, jest na wagę złota. Aby poczuć sielski klimat nie musisz wyjeżdżać na wieś. W ostatnim czasie dużą popularność zyskują rustykalne balkony, które możesz w prosty sposób urządzić sam. Poznaj nasze wskazówki!

Szuflada: wygodne przechowywanie w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym miejsca do przechowywania nigdy nie jest za wiele. Świetnie sprawdzają się tam systemy szuflad, w których ukryć można wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Szuflady kuchenne występują w wielu wersjach, dlatego z łatwością można dobrać do meblowej zabudowy system idealnie dostosowany do naszych potrzeb.

Stylowe kosze na pranie w świetnych cenach. Praktyczne i modne modele

Stylowe kosze na pranie w świetnych cenach. Praktyczne i modne modele

wielofunkcyjny. Ten zamykany oprócz pojemnika jest również siedziskiem, które można postawić w przedpokoju. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca i przy okazji ukryjemy rzeczy do prania. Do sypialni idealnie sprawdzą się kosze z napisami oraz w formie worka. Wyglądają stylowo i nowocześnie, dzięki czemu

Proste pomysły na dekoracje z dyni do domu i do ogrodu! Dodadzą kolorytu i radosnego charakteru

Proste pomysły na dekoracje z dyni do domu i do ogrodu! Dodadzą kolorytu i radosnego charakteru

foliowego worka, wsypanie ziemi i posadzenie w to kwiatka. Jesienią jest już zimno, więc do wyboru mamy albo żywe kwiaty, które dobrze poradzą sobie jeszcze o tej porze roku albo sztuczne rośliny, które także mogą być wyglądać efektownie. Dynie bardzo dobrze wyglądają także na tarasie lub balkonie. Możesz

Najnowsze