wisząca dekoracja sali

red.

Wesele w różnych stylach

Wesele w różnych stylach

Styl wesela powinien określać Młodą Parę, odzwierciedlać charakter nowożeńców, ich upodobania, marzenia i plany. Inny styl wybiorą romantycy, a inny lubiący przepych.

Święta w PRL-u. Wspominamy!

Przedszkolny Mikołaj w ciemnych okularach, choinkowy pajacyk z rączkami z drutu... Pamiętacie jak obchodziliśmy święta w czasach PRL?

Odtwórz klimat najlepszej restauracji świata w swojej jadalni!

Eleven Madison Park w Nowym Jorku to według rankingu The World's Best Restaurant najlepsza restauracja świata 2017 roku. A gdyby tak odtworzyć jej wystój we własnym mieszkaniu? Prawdopodobnie nie zmieni to jakości posiłków, ale może stać się dobrą motywacją, by gotować częściej i lepiej!

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

Półki z lakierowanej na biało płyty zastąpiły sosnowy regał stojący przedtem we wnęce. Mieści się na nich mniej niż na regale, ale na tle intensywnie niebieskiej ściany wyglądają bardzo ładnie . Reszta zabawek jest przechowywana w plastikowych pojemnikach. Wiszące pojemniki to dodatkowe praktyczne

Frittata z papryką i salami

1 zielona papryka, 1 czerwona papryka, 5 dag masła, 1 łyżka oliwy, 7-10 dag cienko pokrojonego salami, 8 średnich jajek, sól, mielony czarny pieprz, 15 dag startego żółtego sera, listki sałaty do dekoracji Papryki pokrój w paski, podsmaż na maśle z oliwą (8-10 minut). Dorzuć pokrojone w paseczki

Najnowsze