tomasz rygalik

WG

Tre - polski design (nie tylko) na prezent

Tre - polski design (nie tylko) na prezent

Prostota, wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół - tak w kilku słowach można określić przedmioty matki Tre. To dobry polski design!

Grzybobranie - konkurs dla projektantów.

Fundacja Form i Kształtów zaprasza projektantów do udziału w konkursie na Obiekt Leśny organizowanym w ramach projektu Grzybobranie.

Zapraszamy na piknik "Polub czasopisma". Już 23 maja!

Jak odnowić stare meble? Jak pięknie pomalować ceramikę? Na co choruje moja roślina? Na te i inne pytania odpowiemy Wam już w sobotę (23 maja) podczas wielkiego pikniku "Polub czasopisma". Wszyscy, którzy przyjdą na Czerską 8/10 w Warszawie, będą mogli spotkać się z redakcjami czasopism Agory. Domosfera też tu będzie!

Jump the Gap 2011 - Polak zwyciężył!

Jump the Gap 2011 - Polak zwyciężył!

finalistów oraz laureata konkursu dokonało jury, w skład którego weszli czołowi przedstawiciele świata architektury i wzornictwa: Ron Arad jako przewodniczący oraz Gilda Bojardi, Javier Mariscal, Marcel Wanders, John Anthony Sahs, Josep Congost, Dyrektor Roca Design Center oraz Tomasz Rygalik

Dobry Wzór 2015 - najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku [ZWYCIĘZCY]

Dobry Wzór 2015 - najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku [ZWYCIĘZCY]

System wodny ERGO LINE - projekt KABO & PYDO - Tomasz Pydo i Katarzyna Borkowska; producent - Cellfast Uzasadnienie Jury wskazało na doskonałą jakość kilkudziesięciu elementów tworzących system wodny ERGO LINE.  Wykorzystano w nim innowacyjne choć bardzo proste rozwiązania, które

Tematy wnętrzarskie listopad

ceramika Bolesławiec ceramika Ćmielów ceramika Wlocławek Ćmielów Design Studio Marek Cecuła Oskar Zięta Tomasz Rygalik szkło laminowane płyta mdf płyta osb płyta wiórowa płyta meblowa płyta hdf szkło hartowane meble z palet stolik z palety

Najnowsze

Tomasz Rygalik

Tomasz Rygalik

Tomasz Rygalik - informacje ogólne. Tomasz Rygalik to urodzony w 1976 roku projektant przemysłowy, pedagog, jak również dyrektor artystyczny marki Comforty. Na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie prowadzi własną pracownię. Ukończył architekturę i urbanistykę na Politechnice Łódzkiej oraz Industrial Design w Pratt Institute w Nowym Jorku.

Tomasz Rygalik - kariera. W 1999 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem i otrzymał nagrodę The Pratt Circle Award za wybitne osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, dzięki czemu szybko znalazł pracę. Firmy, których udało mu się rozwijać swoje umiejętności to przede wszystkim: Prime Studio, Arnell Group, Polaroid, Machineart, HFID/Refac Design and Product Genesis, Kodak, czy Unilever.

Tomasz Rygalik - PG13. Na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Tomasz Rygalik prowadzi pracownię o nazwie PG13 - czyli "Pracownia Gościnna", natomiast trzynastka to numer porządkowy, gdyż na początku grupa liczyła 13 osób. Oczywiście z czasem ilość studentów rosła, ale nazwa się nie zmieniała. Ze względu na duże zainteresowanie projektem, mentor-artysta wybiera studentów wśród najlepszych portfolio i najbardziej otwartych umysłów.