talerze z przegródkami

WiB

Talerz na przekąski: Te naczynia podkręcą styl jadalni i smak potraw

Talerz na przekąski: Te naczynia podkręcą styl jadalni i smak potraw

Talerz na przekąski w śródziemnomorskim, a może nowoczesnym stylu? Na różne przysmaki proponujemy różne modele. Jedne sprawdzą się na oliwki i inne drobne warzywa, inne na rollsy, owoce morza czy suchi. Teraz wszystkie naczynia mają jeszcze lepsze ceny.

Składanie serwetek na różne okazje

Składanie serwetek to niełatwa sztuka - ale można ją szybko przyswoić. A warto - bo w ten sposób można stworzyć efektowną dekorację stołu na każdą okazję. Prezentujemy składanie serwetek krok po kroku.

Przestrzeń dobrze zagospodarowana

Nowoczesne rozwiązania stosowane w szafkach kuchennych umożliwiają maksymalne wykorzystanie ich wnętrza i zachowanie idealnego porządku wśród przechowywanych rzeczy. Co nie mniej ważne, zapewniają również wygodne oraz bezpieczne wykonywanie wszelkich prac.

Naczynia na przystawki: apetyczna forma na pyszną zawartość

Naczynia na przystawki: apetyczna forma na pyszną zawartość

nierdzewna i ceramika, 15 x 15 cm, wysokość 7 cm. Cena 229 zł, prezentbox.pl AKCESORIA - NACZYNIA. New Wave, Villeroy & Boch, szklany talerz z czterema przegródkami, 23,6 x 23,6 cm. Cena 235 zł, fide.pl AKCESORIA - NACZYNIA. Guzzini Glam, tworzywo termoplastyczne, 35 x 22 x 5,5 cm. Cena 133 zł/komplet 2 szt

Pojemne zmywarki wolnostojące

Pojemne zmywarki wolnostojące

Z wiedzy i doświadczenia firmy Electrolux zdobytych podczas współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni wynika, że w kuchni liczy się każda minuta. Użyte naczynia i akcesoria muszą szybko znaleźć się w zmywarce, bez względu na to, jaki mają rozmiar i kształt. Zmywarki RealLife ® mają

Najnowsze