stoliczki pod lustro

Zielony kolor w aranżacji wnętrz

Zielony kolor w aranżacji wnętrz

Zielony kolor jest bardzo chętnie wykorzystywany w aranżacjach wnętrz. Najczęściej pojawia się w salonach, jednak odpowiednio wprowadzony, świetnie odnajdzie się także w sypialni, kuchni a nawet łazience. Sprawdźcie, jak zaaranżować piękne wnętrze z zielenią w roli głównej.

Mieszkanie w stylu skandynawskim z loftowym akcentem

Stonowane kolory i oszczędna stylistyka. Skandynawska estetyka na dobre podbiła wnętrza Polaków. Właściciele mieszkania na warszawskim Bemowie chcieli jednak dodać coś od siebie do stonowanego stylu rodem z północy. Padło na elementy loftowe.

Sprawdzony przepis na nowoczesną aranżację wnętrza

Tak jak w modzie, tak i w branży wnętrzarskiej coraz większy nacisk kładzie się na to, żeby wystrój mieszkania oddawał nasz własny, bardzo indywidualny styl. Już nie odzwierciedlenie trendów jest najważniejsze. Najlepszym rozwiązaniem jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad i przefiltrowanie ich przez nasz gust.

Jak urządzić mieszkanie dla singla?

Jak urządzić mieszkanie dla singla?

regałami. Idealnie sprawdzą się sofy na cienkich nóżkach z funkcją spania - wtedy nawet nie mając osobnego pokoju dla gości można kogoś przenocować. Dobre są też otwierane pufy, które posłużą za schowek, a także mogą stać się podnóżkiem lub stoliczkiem. Przeczytaj także: Moda na minimalizm - trend, który

Puzzle w designie

szybę, którą możecie zainstalować pomiędzy dwoma modułami. Komplet wygląda ciekawie i przede wszystkim lekko. Zastosowanie takiego stoliczka do minimalistycznego wnętrza będzie wesołym akcentem na tle milczącej, chłodnej całości. Lustro

Najnowsze