stojak na parasole

Monika Utnik-Strugała

Do przedpokoju: stylowe stojaki na parasole

Do przedpokoju: stylowe stojaki na parasole

Jesienią trudno obejść się bez parasola. Znajdźmy więc dla niego miejsce. Stojak na parasole może być stylowym dopełnieniem naszego przedpokoju.

Deszczowa piosenka

Stojaki na parasole i czapki, podstawki pod kalosze, wieszak na płaszcz. Gdy każda mokra rzecz trafi od razu na swoje miejsce, powrót ze spaceru w deszczu nie będzie kłopotliwy.

Deszczowa piosenka

Stojaki na parasole i czapki, podstawki pod kalosze, wieszak na płaszcz. Gdy każda mokra rzecz trafi od razu na swoje miejsce, powrót ze spaceru w deszczu nie będzie kłopotliwy.

Garderoba w stylu Carrie Bradshaw

Garderoba w stylu Carrie Bradshaw

przechowywanie nietypowych przedmiotów, jak mata do jogi, jest stojak na parasole. fot. mat. producentów 1. Stojak na parasole Lettera G Dandy, lovethesign.pl, 1000 zł; 2. Stojak na parasole Who are you, lovethesign.pl, 849 zł; 3. Stojak na parasole Seletti Umbrella, czerwonamaszyna.pl, 336 zł; 4. Stojak na

Mały metraż, duża wygoda

Mały metraż, duża wygoda

Właściciele tego mieszkania poradzili sobie z tym znakomicie. W pierwszej części pomieszczenia umieścili sięgającą sufitu szafę na wierzchnie ubrania. Obok niej wisi wieszak, gdzie od razu po wejściu do domu można zostawić mokre płaszcze i buty. Jest też stojak na parasole. Podłoga ze względów

Rattan w domu: stylowo i praktycznie

Rattan w domu: stylowo i praktycznie

pomieszczą obuwie lub kapcie dla gości. Spośród rattanowych dodatków na uwagę zasługują stojaki na parasole oraz wieszaki na płaszcze. Dzięki temu, że materiał jest giętki, są one dostępne w wymyślnych formach, które zadowolą niejednego fana designu z pomysłem.

Najpopularniejsze tematy wnętrzarskie

prezent nierówności na ścianie okno między pokojem a kuchnią ozdoby do samodzielnego wykonania meble z płyty osb pojemna szafa do małego pokoju pomysł na regał przepierzenia pokoju remont mieszkania w bloku stół drewniany stojak na parasole suszarki do naczyń

Mocne wejście

sylwetkę. Jeśli mamy szczęście i nasz przedpokój jest większy niż parę metrów kwadratowych, możemy pomyśleć o dodatkowych meblach. Przyda się np. stolik lub półka na klucze, wieszak, schowek na buty albo stojak na parasole. Oczywiście nie możemy przesadzić - meble nie mogą przeszkadzać w codziennym

Najnowsze

Stojak na parasole

Stojak na parasole

Stojak na parasole - estetyczny wygląd. Stojak na parasole to przydatny mebel, a szczególnie jesienią i zimą, kiedy na dworze ciągle pada i bez parasola lepiej nie wychodzić. Kiedy wracamy do domu, musimy mieć miejsce, w którym będziemy mogli go zostawić. Dlatego stojak najlepiej umieścić w przedpokoju, aby był do niego łatwy dostęp, gdy wrócimy ze dworu. Powinien być atrakcyjny, a najlepiej, aby pasował do wystroju całego wnętrza, ale przede wszystkim musi być wygodny w użytkowaniu. Dostępne są z różnych materiałów.

Stojak na parasole - jaki wybrać? Kiedy wybieramy parasolnik, powinniśmy wziąć pod uwagę to, jakich parasoli mamy więcej, czy są one duże, czy może tylko małe i składane. Ważna jest również ilość parasoli, jaką będziemy w nim przechowywać. Zwrócenie uwagi na te elementy pozwoli nam wybrać odpowiedni stojak, w którym zmieszczą się parasole całej rodziny.

Stojak na parasole - gdzie kupić? Stojak możemy kupić w każdym sklepie meblowym, a także w sklepach, które mają w swojej ofercie elementy dekoracyjne oraz wykończeniowe do domu. Poza tym wiele ofert można znaleźć w sklepach internetowych. Różnią się pomiędzy sobą kolorem, wielkością oraz materiałem, z którego zostały wykonane.