spłuczki modne

Nowoczesna łazienka: miski wc i przyciski spłukujące

Nowoczesna łazienka: miski wc i przyciski spłukujące

Nowoczesna łazienka znacznie różni się od tej, którą mieli w swoim domach nasi rodzice. Nie tylko pod względem wyglądu, ale również funkcjonalności. Dziś jest ekologicznie, higienicznie i wygodnie. Zobaczcie, jakie nowości przygotowali producenci misek wc i przycisków spłukujących.

Łazienka dla niepełnosprawnych - wymiary, wyposażenie i pomysły na aranżacje

Łazienka dla niepełnosprawnych znacznie różni się od typowej łazienki, jaką aranżujemy dla osób w pełni sprawnych ruchowo. Jakie wyposażenie powinno się w niej znaleźć w łazience dla niepełnosprawnych i jak je rozmieścić, by zapewnić maksimum wygody i bezpieczeństwa?

Łazienka w różnym stylu

Beżowe płytki, biała wanna, przypadkowe meble. Urządzanie łazienki naprawdę nie musi tak wyglądać! Warto zaaranżować to miejsce tak, by kojarzyło nam się z relaksem, małym azylem. Jaki styl wybrać? Mamy kilka propozycji.

Czy jesteśmy eko? Polacy a oszczędzanie wody

Czy jesteśmy eko? Polacy a oszczędzanie wody

toalecie (niepełne spłukanie lub zamontowane spłuczki ekologiczne) * 6,20 proc.: myjemy naczynia w zlewie, do którego napuszczamy wodę (a nie pod bieżącym strumieniem) albo w misce z wodą * 9,20 proc.: stosujemy ekologiczne baterie, np. z przyciskami eko, perlatorami * 11,54 proc.: zbieramy deszczówkę (do

Najnowsze