schodki składane

Roksana Przepiórkowska 01Architekci

Projekt kuchni III

Projekt kuchni III

Kolejna kuchnia składa się z dwóch ciągów roboczych. Pomieszczenie jest wysokie i zbyt wąskie. Cechuje ją nieergonomiczne ułożenie i nie normatywne odległości pomiędzy ciągami.

Spacer włoską riwierą - kostka brukowa

Kto choć raz miał możliwość odwiedzenia śródziemnomorskich krajów z pewnością w pamięci pozostawił obraz wąskich, brukowanych uliczek ciągnących się pomiędzy starymi kamienicami.

Ogrody i parki warte zobaczenia

Garść pomysłów na majówkę, wakacje i inne okazje. Mini przewodnik po ogrodach i parkach które koniecznie trzeba zobaczyć!

Wybieramy "Dom roku" 2012 - zagłosuj!

Głosuj tutaj - który dom podoba Ci się najbardziej Ponieważ inwestorami tego domu byli rodzice jednego z architektów, nie było większych problemów z określeniem ich potrzeb, gustów i zwyczajów. Postawili zasadniczy warunek projektantom: żadnego schodka! Miał to być zatem z założenia dom parterowy dla

Narzędzia, które przydadzą się w każdym domu

dziób w kształcie trójkąta. Drugie - płaski tył i rodzaj schodka z przodu. Dobry młotek waży ok. 300 g. Cięższe są zbyt nieporęczne dla amatorów. Do wbijania drobnych gwoździ najlepsze są młotki 100-g. Na młotki ślusarskie można wkładać specjalne gumowe nakładki. Chronią one delikatne powierzchnie, np

Najnowsze