pudełka oklejane materiałem

Tekst i zdjęcia: boginieprzymaszynie.blogspot.com

Zrób to sam: ramka z pudełka po czekoladkach

Zrób to sam: ramka z pudełka po czekoladkach

Robienie czegoś z niczego zmusza nas do kreatywności i daje poczucie niezwykłej dumy. Dziś - ramka z pudełka po czekoladkach i ścinków materiałów.

Okleina meblowa samoprzylepna. Którą okleinę wybrać i w jaki sposób ją zastosować?

Drewniane meble możemy odnowić przy pomocy farby lub lakierobejcy - a co zrobić z meblami laminowanymi, jeśli nie chcemy ich malować? Dobrym rozwiązaniem może być okleina meblowa. Odpowiednio dobrany wzór odświeży aranżację - i posłuży dłuższy czas przy odpowiednim traktowaniu. Gdzie można kupić okleinę meblową? Czy można ją przykleić samemu, czy potrzebna będzie pomoc osoby z doświadczeniem? Ile kosztuje okleina meblowa?

Ozdoby wielkanocne ręcznie robione. Jak przygotować ozdoby wielkanocne z papieru oraz inne - DIY

Ozdoby wielkanocne możemy kupić w sklepie, ale warto wykonać je samodzielnie. Ręcznie robione dekoracje wielkanocne to świetny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z rodziną. Zebraliśmy najciekawsze pomysły na oryginalne ozdoby wielkanocne z papieru i innych materiałów.

Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

- wybieramy taki, które najbardziej nam pasuje), pędzelki, klej do decoupage oraz lakier do zabezpieczenia powierzchni i ostre nożyczki. Po zgromadzeniu wszystkich niezbędnych materiałów przystępujemy do pracy: 1. Wycinamy z serwetki ozdobny motyw i oddzielamy warstwy serwetki w taki sposób, aby została nam

23 pomysły na wykorzystanie resztek tapety

schodów. Każdy z nas ma wiele rzeczy, które chciałby jakoś zorganizować. Możesz sam zrobić sobie pudełka do przechowywania takich drobiazgów. Wystarczy stare pudełko lub opakowanie i kawałek tapety. Piękna i praktyczna rzecz! Dzięki tapecie również stara komoda zmieni się nie do poznania. Jeśli nie masz

Najnowsze