przyprawniki

Natalia Szyperek

Przechowywanie w kuchni: te pojemniki zabezpieczą żywność i będą świetnym elementem dekoracyjnym! Ich cena? Obniżona nawet o -69%!

Przechowywanie w kuchni: te pojemniki zabezpieczą żywność i będą świetnym elementem dekoracyjnym! Ich cena? Obniżona nawet o -69%!

Przechowywanie w kuchni, zwłaszcza żywności sypkiej może okazać się problematyczne. Dziesiątki opakowań, paczek i innych zagraca miejsce w szafkach? Możesz zacząć przechowywać w elegancki i prosty sposób. Odpowiednio dobrane pojemniki będą spełniać również funkcję dekoracyjną. Wybraliśmy świetne dodatki do kuchni tańsze nawet o -69%! Sprawdź.

Nowoczesne akcesoria do kuchni - te ułatwią gotowanie

Życie w kuchni warto sobie ułatwiać. Organizacja kuchennej przestrzeni również nie jest bez znaczenia. Gdy każdy przedmiot ma swoje miejsce gotowanie staje się przyjemnością. Wybraliśmy dla was nowoczesne akcesoria do kuchni, które ułatwią i umilą gotowanie. Hitem jest durszlak z cedzakiem!

Szary kolor w dekoracyjnych dodatkach: sposób na modne wnętrze

Szary to kolor, który od kilku lat widoczny jest we wnętrzarskich trendach. Świetnie współgra z bielą i pastelowym różem. Szary obecny jest przede wszystkim w aranżacjach w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Wprowadzić można go do wnętrza chociażby w postaci dekoracyjnych dodatków. Dzięki nim można tanio i szybko przeprowadzić niewielką metamorfozę każdego pomieszczenia.

Czysta harmonia

Przyprawniki Projekt "Hug me" to bardzo znany zestaw przyprawników, który dostępny jest również w polskich sklepach. Sól i pieprz w uścisku "na misia" to uroczy i bardzo dowcipny projekt solniczki i pieprzniczki. Połączenie soli i

Najnowsze