prl plakat

Agata Zielińska/DZ

Jak odnowić boazerię? Daj jej nowe życie bez dużego nakładu pracy i zyskaj piękne, nowoczesne wnętrze

Jak odnowić boazerię? Daj jej nowe życie bez dużego nakładu pracy i zyskaj piękne, nowoczesne wnętrze

Boazeria w nowoczesnym wnętrzu? Jesteśmy na tak! Drewniana ścianka już nie musi dłużej straszyć, a jej remont nie musi być długi i kosztowny! Jak odnowić boazerię, unikając przy tym bałaganu? Popowiadamy!

Metamorfoza przedwojennego mieszkania na Mokotowie

Mieszkanie na Mokotowie w przedwojennej kamienicy z bardzo starym podziałem pomieszczeń - o czym świadczy chociażby kuchnia wraz ze służbówką - było w fatalnym stanie. W czasie remontu zmieniono je nie do poznania.

Kwietniki do domu - wiszące i stojące modele w różnych stylach

Hit z lat 90. wraca do łask! Kwietniki wiszące znowu są modne, ale to nie wszystko. Stojące kwietniki do domu też przeżywają "drugą młodość", stając się jednym z najbardziej pożądanych elementów we współczesnej dekoracji wnętrz.

Czym udekorować puste ściany?

Czym udekorować puste ściany?

widzisz PRL-owskie mieszkanie, ale zapewniamy, że drewniane ściany także mogą być nowoczesne. Nawiązują do natury, ocieplają wnętrze, a widok na sęków i słoi drewna bardzo uspokaja. We współczesnych aranżacjach wykorzystuje się całe deski, a nie wąskie listewki. I taka ozdoba na ścianę nadaje się do

Prezenty na Dzień Ojca od polskich projektantów

Niemywska Grynasz. Głównymi założeniami tej koncepcji jest funkcjonalność i prostota form, a także dbałość o środowisko naturalne. W swoich ilustracjach Żaneta Antosik zajmuję się wizerunkami ikon kina, muzyki i mody. Dla koneserów kina, dobrym pomysłem będzie plakat z podobizną ulubionego reżysera, a dla

Zapraszamy na Targi Rzeczy Ładnych

Ładnych prezentujemy produkty na każdą kieszeń, Łączy je oryginalność, warsztat i dobra jakość - mówią organizatorzy. Targi Rzeczy Ładnych kreują modę na polski design - ten nowy i ten z czasów PRL, który po latach okazuje się zaskakująco aktualny. Na fali coraz większej świadomości odbiorców wypływają

Stambuł: między Europą a Azją

Stambuł: między Europą a Azją

metodą, wybierzcie się właśnie tu. Kilka stolików ustawionych w wąskiej uliczce, a wnętrze przypomina pokój starszej pani z czasów PRL-u: tanie obrazki, paprotka i stary telewizor. Ale gości wita przemiły właściciel i podaje najlepszą kawę w mieście. Olivia Geçidi 1/A, Beyolu fot. Anna

Najnowsze

PRL plakat

PRL plakat

PRLowski plakat - powrót do młodości. Powrót do czasów młodości to coś co u każdego wywołuje nostalgię i wspomnienia. Większości czas PRLu kojarzy się pozytywnie, mimo stania w kolejkach, pustych sklepowych półek i panującego wówczas ustroju.

PRLowski plakat idealny do każdego wnętrza. Elementy ze swojego dzieciństwa lub czasów młodości możemy sprytnie przemycić do nowoczesnych wnętrz. PRLowski plakat będzie dobrze wyglądał nie tylko w domu zaprojektowanym w stylu vintage, ale również w minimalistycznym nowoczesnym wnętrzu. W sieci można kupić wiele tego typu dodatków. Dzięki mnogości wzorów każdy znajdzie wśród nich coś pasującego do swojej osobowości oraz stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie. Plakat PRL znajdziemy bez problemu w sklepie internetowym. Są one nie tylko swego rodzaju pamiątką z przeszłości, ale również oryginalny dodatek, który szybko może ożywić wnętrze. Ponadto tego typu plakaty są tańsze niż obrazy. To nie tylko doskonały dodatek dla tych, którzy sami przeżyli te czasy, ale również element wystroju, którzy będzie ciekawie wyglądał w pokojach młodzieżowych.

PRLowski plakat- taniej niż obraz. Zmiana charakteru wnętrza nie wymaga wielkich środków finansowych. Czasem wystarczy znaleźć ciekawy, oryginalny dodatek, który rzuci się w oczy każdemu przybyłemu do naszego mieszkania.