poszewka na poduszkę metaliczna

Aranżacja salonu na 3 sposoby

Aranżacja salonu na 3 sposoby

Nawet najładniejsza aranżacja salonu z czasem przestaje zachwycać i zaczynamy szukać pomysłów na jej odmianę. Co zrobić, by zmniejszyć koszt ewentualnych poprawek? Zainwestować w meble w neutralnych kolorach, które sprawdzą się we wnętrzach w różnych stylach - a potem jedynie wymieniać dodatki.

Ciemne kolory wracają do łask. To będzie modne jesienią i zimą we wnętrzach

Po latach niepodzielnego panowania bieli i szarości w aranżacji wnętrz przychodzi czas na zmiany. Ciemne kolory wracają do pomieszczeń - dodają im elegancji, szyku i tajemniczości.

Wyprzedaż w Jysk, czyli dodatki do salonu, sypialni i łazienki tańsze nawet o 70%. Na co warto polować?

Zimowa wyprzedaż w sklepach Jysk trwa w najlepsze. Popularna, duńska wnętrzarska sieć przeceniła ponad 2 tysiące artykułów. Wśród nich znajdziemy m.in. tekstylia, dekoracje, akcesoria do kuchni i łazienki a nawet meble. Warto przyjrzeć się dokładniej wyprzedażom w Jysk. Produkty przeceniono nawet o 70%!

Znudziła ci się sypialnia? Podpowiadamy, jak ją odświeżyć tanim kosztem

Znudziła ci się sypialnia? Podpowiadamy, jak ją odświeżyć tanim kosztem

Pomysłowy zagłówek, który bardzo łatwo wykonać samodzielnie. Wystarczy do ściany przymocować dopasowany długością do szerokości łóżka reling (lub karnisz na firanki), uszyć poduszki i zawiesić je na żabkach, których używa się do wieszania zasłon. To rozwiązanie ma jeszcze tę zaletę, że łatwo je

Najnowsze