postarzanie ram obrazów

Natalia Szyperek

Styl industrialny - minimalizm i prostota. Mamy dodatki, które skradną serce miłośnikom surowych wnętrz

Styl industrialny - minimalizm i prostota. Mamy dodatki, które skradną serce miłośnikom surowych wnętrz

W ostatnim czasie styl industrialny cieszy się coraz większym zainteresowaniem - pozwala na wiele swobody, co czyni go ciekawym i pożądanym. Nawiązuje przede wszystkim do wnętrz loftowych i opuszczonych fabryk, czyli pomieszczeń z bogatą historią i niepowtarzalnym klimatem. By odpowiednio zaaranżować industrialne wnętrze, należy trzymać się kilku zasad i trafnie wybierać dodatki wypełniające przestrzeń. Podpowiemy ci jakie wybrać!

Eklektyczny apartament w Krakowie

Prezentowany eklektyczny apartament znajduje się w centrum Krakowa w nowoczesnej plombie pomiędzy starymi kamienicami. Otoczenie zainspirowało projektantki z pracowni Mango Studio do stworzenia aranżacji, w której nowoczesność kłania się średniowiecznej historii miasta.

Modne style w aranżacji łazienki

Moda w łazienkach nie zmienia się zbyt szybko, istnieją jednak stałe niezmienne style w aranżacji łazienek. Zobacz 8 najmodniejszych pomysłów na wystrój łazienki.

Wnętrza inspirowane retro podróżami

temu możemy poczuć się jak podróżujący na początku XX wieku.   Ten wyjątkowy sekretarzyk wygląda jak ogromny podróżny kufer. Drewniana rama została obciągnięta grubym, wodoodpornym i ręcznie woskowanym płótnem. Fot. restorationhardware.com Każdy element kolekcji został dodatkowo

Najnowsze