porcelany kolorowe ikea

SN

Talerze: urokliwe wzory

Talerze: urokliwe wzory

Wzorzyste talerze to piękna ozdoba naszego stołu. Na wyjątkowej ceramice wszystko smakuje lepiej! Starannie dobrane kolory i motywy oraz szlachetne materiały sprawiają, że talerze stają się coraz częściej samodzielną dekoracją. Zdobią nie tylko stoły, ale również ściany. Wybierzmy talerze, które sprawdzą się doskonale w obu rolach. Takie, od których trudno oderwać wzrok!

Letnia kolekcja IKEA - SOMMAR 2018 już w sklepach. Co w niej znajdziemy?

Chociaż na dworze mróz, w sklepach IKEA można już znaleźć letnią kolekcję. Znakiem rozpoznawczym serii SOMMAR 2018 są oryginalne wzory i żywe kolory. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy już w lutym wprowadzili do wnętrz nieco letniego klimatu. Zobaczcie kilka najciekawszych rzeczy z nowej kolekcji.

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu - pamiętacie tę wigilię? Wy też możecie urządzić święta w iście hollywoodzkim stylu. Oto zestawienie dziesięciu najlepszych świątecznych przyjęć, które warto naśladować.

Łódź Design Festival 2013 [FOTORELACJA]

po wybrane różyczki. Nowe przedmioty mają wywoływać nowe nawyki, nowe zwyczaje, nowe zachowania. Fot. red. Nam spodobały się kolorowe łyżeczki do cukru, które zostały zaprojektowane tak, by zależnie od potrzeby nabierać jedną lub pół porcji cukru. A także z uwagi na modne zdrowe odżywianie sposób

Już po raz siódmy zapraszamy na dni zniżek!!!

Już po raz siódmy zapraszamy na dni zniżek!!!

IKEA), ul. Malborska 45, (22) 771 21 90 Warszawa - C.H. Jupiter, ul.Towarowa 22, 022/ 654 64 04 Warszawa - ul. Puławska 436, (022) 894-35-61 Warszawa - C.H. Promenada, ul. Ostrobramska 75c, 022/ 611 34 49 Wrocław - DOMAR, ul. Braniborska 14, (071) 35 90 974 Wrocław - Bielany Park Handlowy, ul

Najnowsze