polki nietypowe

mp.

Polka w finale konkursu Jump The Gap. Jej projekt jest świetny!

Polka w finale konkursu Jump The Gap. Jej projekt jest świetny!

Wyłoniono finalistów 6. edycji międzynarodowego konkursu dla młodych architektów i projektantów Jump The Gap. W gronie 8 wyróżnionych osób znalazła się młoda adeptka architektury, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Halszka Barełkowska. Jury doceniło jej pracę zatytułowaną The Gloves.

Restauracje z duszą z europejskich stolic!

Wybierasz się na wakacje w podróż po Europie, masz już upatrzone miejsce a może po prostu lubisz zwiedzać europejskie stolice? Koniecznie sprawdź nasz przegląd restauracji, do których warto zajrzeć.

Dom w stylu etno

Inspiracje sztuką ludową we współczesnych wnętrzach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ważne jest, by elementy nawiązujące do sztuki ludowej nie dominowały we wnętrzach. Najlepiej, gdy stanowią stylowy akcent.

Metamorfoza mieszkania dla polsko-hiszpańskiej pary

Metamorfoza mieszkania dla polsko-hiszpańskiej pary

jest kuchennych atrybutów. Od strony salonu nie wiać typowych dla kuchni frontów, piekarnika, okapu. Przedmioty codziennego użytku znajdują się pod stołem, w przesuwanej komodzie na kółkach. Piekarnik i winiarka schowane są w wysokiej zabudowie szafo-ściany. Inwestorzy lubią gotować i przyjmować gości

Najnowsze