pokoje dla niemowląt aranżacje

red.

Nowoczesne mieszkanie w Kielcach dla rodziny

Nowoczesne mieszkanie w Kielcach dla rodziny

W tym kieleckim 65-metrowym mieszkaniu mieszka znany sportowiec wraz z rodziną. W oczekiwaniu na drugie dziecko małżeństwo postanowiło z pomocą architekta wnętrz nieco odświeżyć wnętrza i przystosować je do nowej sytuacji.

Pokoje dziecięce: jak je prawidłowo urządzić?

Narodziny dziecka nieodłącznie związane są z wyczekiwaniem i ogromną radością. Do najprzyjemniejszych obowiązków młodych rodziców należy urządzanie królestwa najmniejszego domownika. Butik Mamissima.pl podpowiada na co należy zwrócić uwagę, by pierwszy pokoik był nie tylko piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny i praktyczny.

Uniwersalny pokój niemowlaka: jak go zaaranżować?

Na etapie urządzania pokoju dla niemowlęcia nie wiemy jeszcze czym nasze dziecko będzie się interesować i jakie otoczenie spodoba mu się najbardziej. Dla nowo narodzonego człowieka ważne jest poczucie bezpieczeństwa i miłość rodziców, a nie kolory ścian czy wzór na tapecie. Warto więc urządzić pokój niemowlęcia tak, aby samemu chętnie w nim przebywać. Jeśli cukierkowy róż nie jest naszym ulubionym kolorem, nie warto się narażać na jego nieustanną obecność.

Łóżeczka dziecięce inspirowane naturą

Łóżeczka dziecięce inspirowane naturą

zamierzchłych czasów prehistorii. Dinozaury, pterodaktyle i inne pradawne stworzenia w połączeniu z pastelową kolorystyką czynią z tradycyjnego dziecięcego łóżeczka prawdziwą gratkę. Pomysłowo - naturalnie! Istnieje również rozwiązanie dla zwolenników ciepłych, przytulnych aranżacji w naturalnych barwach. W

Najnowsze