pokoje dla nastolatka i przedszkolaka

Zdjęcia: Sławomir Frąckowiak, Rafał Lipski, Włodzimierz Okoński, Mariusz Pietroń, Aleksander Rutkowski, Andrzej Szandomirski, Arkadiusz Ścichocki oraz BE&W

Jak zmienia się pokój dziecka

Jak zmienia się pokój dziecka

Dziecko rośnie, a wraz z wiekiem zmieniają się jego potrzeby i zainteresowania. Wyraźnie widać to po wyglądzie dziecięcych pokojów.

Pokoje dziecięce - przedszkolaka i licealistki

W siódmym odcinku cyklu Akademia Domowego Wnętrza podpatrujemy, jak mieszkający po sąsiedzku państwo Kowalscy i Nowakowie urządzili pokoje dzieci. Ponownie okazało się, że takie same pomieszczenia mogą znacznie się od siebie różnić. Nie tylko dlatego, że są inaczej umeblowane i udekorowane, ale też dzięki temu, że każdy został dostosowany do wieku i potrzeb mieszkańca. Za miesiąc dowiemy się, jak nasi bohaterowie urządzili wnętrza, w których jadają posiłki. partnerem akcji jest IKEA.

Pokoje dziecięce - dla malucha i dla nastolatki

W szóstym odcinku cyklu Akademia Domowego Wnętrza podpatrujemy, jak mieszkający po sąsiedzku państwo Kowalscy i Nowakowie urządzili pokoje dzieci. Ponownie okazało się, że takie same pomieszczenia mogą znacznie się od siebie różnić. Nie tylko dlatego, że są inaczej umeblowane i udekorowane, ale też dzięki temu, że każdy został dostosowany do wieku i potrzeb mieszkańca. Za miesiąc dowiemy się, jak nasi bohaterowie urządzili wnętrza, w których jadają posiłki. Partnerem akcji jest IKEA.

Zobacz wideo

Od kołyski do matury

Spokojny sen malucha Radosne zabawy przedszkolaka Domowa praca ucznia Niezwykłe pasje nastolatka

Najnowsze