pokoik noworodka

red

Balony z helem to imprezowy hit! Gdzie je kupić w dobrej cenie?

Balony z helem to imprezowy hit! Gdzie je kupić w dobrej cenie?

Balony z helem stały się niezastąpionym gadżetem na imprezie. Coraz częściej zamiast ciasta, jubilatowi przynosimy nadmuchane cyferki! Proste i efektowne, a radość obdarowanego gwarantowana. Gdzie niedrogo kupić foliowe balony? Podpowiadamy!

Jak stworzyć pokój dla nowego członka rodziny?

Narodziny dziecka to prawdziwa rewolucja - dotyczy to zarówno trybu życia rodziny, jak i mieszkania. Podpowiadamy, jak zaaranżować przestrzeń dla najmłodszego domownika.

Marcin Mroczek pokazuje pokój syna

Gwiazdor serialu "M jak Miłość", Marcin Mroczek w styczniu powitał na świecie synka Ignacego. Teraz pokazał, jak razem z żoną urządził dla niego pokój. Jest śliczny!

Zobacz wideo

Nowoczesne komody dziecięce

Nowoczesne komody dziecięce

Nostalgia Pinio proponuje komody w kolorze białym i perłowym (waniliowym) i nostalgia (przecieranego drewna). Komody z kolekcji Nostalgia i Lara można kupić zarówno w wersji dwudrzwiowej jak i w wersji z trzema pojemnymi szufladami. Pamiętajmy o tym, że noworodkowi potrzebna będzie też komoda lub szafa na

Pokoje dziecięce: jak je prawidłowo urządzić?

Pokoje dziecięce: jak je prawidłowo urządzić?

. O czym trzeba pamiętać i czym się kierować, by stworzyć maluszkowi piękny i jednocześnie funkcjonalny pokoik? Dziecko w pierwszych miesiącach życia nie zauważa wielobarwnych przedmiotów, które znajdują się w jego otoczeniu. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z kolorów, ponieważ pokój

Najnowsze