pokaż kuchnie z wyspą

Redakcja

Stylowe i modne krzesła kuchenne. Jakie wybrać aby były piękne i służyły nam długie lata?

Stylowe i modne krzesła kuchenne. Jakie wybrać aby były piękne i służyły nam długie lata?

Wybór krzeseł do kuchni lub jadalni na pewno nie jest najważniejszą decyzją, podejmowaną podczas urządzania domu, ale prawdopodobnie taką, która przetrwa najdłużej. Jakie krzesła kuchenne wybrać?

Wnętrza: mieszkanie w widokiem na Wezuwiusza

Działają lokalnie, ale myślą globalnie. Dlatego wnętrza, które tworzą architekci z Zetastudio, zachwycają pod każdą szerokością geograficzną. W myśl zasady: mało detali, dużo dramaturgii.

36 m2. Z osobną sypialnią

Kupiłem jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, które wymaga solidnego remontu. To dobra okazja do przebudowania wnętrz. Chciałbym podzielić pokój, żeby wygospodarować osobną sypialnię, potrzebny mi jest też kąt do pracy i choćby niewielka jadalnia. Gdzie umieścić szafę? Czy warto połączyć kuchnię z pokojem?

Pogotowie Czterech Kątów: wyjątkowo nieustawna kuchnia

Pogotowie Czterech Kątów: wyjątkowo nieustawna kuchnia

dekoratorka.pl Wersja numer dwa to układ szafek, który wraz z półwyspą tworzy literę U. Wyspa może mniej lub bardziej wychodzić w głąb kuchni jednak tak, aby pozostało w miarę swobodne przejście na balkon. Wyspa to jednocześnie szafki na przechowywanie oraz miejsce, gdzie można zjeść

London Steak House

London Steak House to już od kilkunastu lat stały punkt na gastronomicznej mapie Warszawy. To mieszcząca się przy Alejach Jerozolimskich restauracja oferująca kuchnię z Wysp Brytyjskich... mazowieckie Warszawa Aleje Jerozolimskie 42 00-024

Najnowsze