pokój młodzieżowy dla rodzeństwa

sprawdź też:

pokój

Wioleta Bednarczyk

Biurko pod oknem: Czy to na pewno dobry pomysł?

Biurko pod oknem: Czy to na pewno dobry pomysł?

Na co warto zwrócić szczególna uwagę urządzając pokój dziecka? Naszym zdaniem jednym z najważniejszych elementów wyposażenia, tuż obok łóżka jest biurko - miejsce do nauki, zabawy, gry i rozwijania pasji. Kakie biurko wybrać do pokoju dziecka, gdzie je ustawić i jak zaaranżować? Sprawdź.

Łóżka dla dzieci - jakie wybrać?

Nadszedł moment, w którym szczebelkowe łóżeczko dziecka trzeba zamienić na większy mebel? Wybór modeli dla najmłodszych jest tak duży, że nie wiesz, co konkretnie wybrać? Podpowiadamy, jakie typy łóżek dla dzieci są obecnie najbardziej popularne wśród maluchów i nastolatków. Wskazujemy również zalety i wady różnych typów łóżek dla dzieci.

Wielofunkcyjne meble do małego mieszkania - zobacz jak sprytnie wykorzystać niewielką przestrzeń

Wielofunkcyjne meble są najlepszym wyborem dla tych, którzy nie mają zbyt obszernego mieszkania. Dzięki nim nie musimy zostawać minimalistami, aby zachować porządek i wolną przestrzeń w domu. Zobacz jak urządzić małe mieszkanie właśnie dzięki meblom, które łączą w sobie kilka ról.

Łóżka Ikea dla dzieci i młodzieży - najciekawsze modele

Łóżka Ikea dla dzieci i młodzieży - najciekawsze modele

mamy łóżka Ikea w różnej formie. Klasyczne, pojedyncze modele lub takie, które są wyposażone w dodatkowe miejsce do spania. Łóżka Ikea piętrowe - dla rodzeństwa albo wersja jednoosobowa, która pozwala dowolnie zaaranżować przestrzeń pod łóżkiem. Może wybierać pomiędzy różnymi materiałami - drewno

Najnowsze