poduszki z motywem lawendy

Karolina Mucha

Lato 2017 - trendy w aranżacji wnętrz

Lato 2017 - trendy w aranżacji wnętrz

Trendy wnętrzarskie zmieniają się wraz z porami roku, co sezon na topie są inne wzory, kolory, dodatki oraz materiały. Jakie trendy w aranżacji wnętrz obowiązują w ciągu lata 2017? Królują motywy kwiatowe, drewniane meble i dodatki oraz pastele w każdej postaci!

Lawenda - intrygujący fiolet

Lawenda - pięknie pachnące, wiecznie zielone krzewy i półkrzewy. Można ją znaleźć w herbacie, olejkach do kąpieli, w saszetkach zapachowych, a nawet na talerzu obiadowym, ale nie tylko. Zobacz, gdzie jeszcze!

Wyposażenie wnętrz: na igły, nici, guziki

Czy ktoś w dzisiejszych czasach używa jeszcze niciarki? Czy młodzi ludzie w ogóle wiedzą co to jest? Jednym wyjaśniamy, że można je kupić i są bardzo atrakcyjne, drugim - że niciarka to pojemnik, zazwyczaj rozkładany, na przybory krawieckie.

Aranżacje z nutą romantyzmu

Aranżacje z nutą romantyzmu

zrobiona z drewna sosnowego, natomiast kolumienki z zagłówek to pracowicie odnowione części starych mebli. Uroku dodają drobne dodatki takie jak poduszki z nadrukiem, czy stylizowana taca. Prezentowane mieszkanie urządzono tak, żeby nawiązywało wystrojem do wnętrz z południa Francji - dominuje w nim

Najnowsze