poduszki chwostami

Redakcja

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Narożnik z funkcją spania to jeden z najpopularniejszych mebli do salonu. Doskonale sprawdza się jako łózko do spania codziennego lub jako dodatkowe łóżko dla gości. Na tego typu narożnik bardzo często decydują się właściciele kawalerek lub kameralnych mieszkań w bloku. Funkcjonalny, wygodny i elegancki narożnik jest prawdziwą ozdobą każdego salonu - jak go wybrać?

Sypialnia glamour: pomysły na aranżację

Sypialnia glamour to wnętrze urządzone zgodnie z wyznacznikami stylu glamour. Choć od jakiegoś czasu w aranżacjach wnętrz prym wiedzie styl skandynawski, to jednak styl glamour powraca z coraz to większą siłą. Przedstawiamy nasze pomysły na to, jak aranżować sypialnie glamour.

Kolekcja Shanghai

We wszystkich salonach AlmiDecor już w kwietniu pojawi się unikalna kolekcja mebli oraz dodatków użytkowych i dekoracyjnych o nazwie Shanghai.

Projekt rozważny i romantyczny

ozdobnymi chwostami. Podobny klimat odnajdziemy w sypialni. Do tego pomieszczenia, podobnie jak do łazienki, wchodzi się z części dziennej przez malutki korytarzyk z szafą. W nocnym królestwie Beaty stoją zaledwie trzy meble - oprócz łóżka jest drewniana szafeczka i wiklinowy fotel. Tutaj nastrój tworzą

Najnowsze