podstawy pod umywalki z metalu

mp.

Bowl - łazienka w biżuteryjnym wydaniu

Bowl - łazienka w biżuteryjnym wydaniu

Kobieca, subtelna i delikatna - właśnie taka jest nowa kolekcja ceramiki i mebli i akcesoriów łazienkowych hiszpańskiej firmy Inbani.

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

Styl rustykalny to naturalne materiały, prostota i swojski klimat. Aranżacje nawiązujące do wiejskiej chaty mają w sobie niepowtarzalny urok, który sprawia, że czas staje w miejscu. Chcesz urządzić wnętrze w stylu rustykalnym? Skorzystaj z naszych podpowiedzi - wybraliśmy pasujące meble i dodatki.

Nowoczesna aranżacja: minimalizm i ceglane ściany

Zaglądamy dzisiaj do apartamentu znajdującego się w Poznaniu. Jego aranżacja jest wynikiem współpracy projektantów ze Studia Forma 96 i ZenDizajn oraz zastosowania mebli reprezentujących najlepsze włoskie i niemieckie wzornictwo. Kolorystyka i zastosowane wykończenia dowodzą, jak ważna jest dbałość o detale. W tych wnętrzach szczegóły zostały dopasowane bezbłędnie.

Styl industrialny - inspiracje i aranżacje

Styl industrialny - inspiracje i aranżacje

wnętrzu jeszcze bardziej surowego charakteru możemy usunąć tynk z sufitu i odsłonić strop. Umywalkę zamontujmy na metalowej konsoli z drewnianym blatem, pod którym postawimy metalowe kosze na pranie. Lustro możemy zawiesić na sznurze, który zaczepimy na haku, zamiast bezpośrednio. Pojemniki na żele

Jak urządzić swoje pierwsze mieszkanie?

, lustro i wieszak. Proponowane wcześniej wyburzenie ściany między kuchnią a salonem doświetli niewielki, zabudowany przedpokój. Ze względu na oddzielność łazienki i WC zalecam dwie umywalki, aby dwóch domowników mogło jednocześnie korzystać z łazienki. Zmieniłabym zawiasy

Najnowsze