podkładki filcowe na stół

boginieprzymaszynieblogspot.com/MŚ

Koszyczek wielkanocny z filcu - zrób to sam

Koszyczek wielkanocny z filcu - zrób to sam

Koszyczek wielkanocny z filcu można zrobić własnoręcznie i tanio. Patrycja z boginieprzymaszynie.blogspot.com pokazuje, jak krok po kroku wyczarować uroczy koszyczek z filcowej podkładki.

Wielkanocne dekoracje

Dekoracje wielkanocne. Wielkanoc coraz bliżej więc już teraz warto pomyśleć o dekoracjach, w szczególności o ozdobach wielkanocnych na świąteczny stół. Wielkanocny stół można udekorować stroikami, pisankami, roślinnymi kompozycjami a nawet pomysłowo złożonymi świątecznymi serwetkami.

Dekoracje: wielkanocne śniadanie w kolorach wiosny

Śniadanie wielkanocne to jedna z najbardziej uroczystych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Aby podkreślić uroczysty charakter spotkania, warto zadbać nie tylko o ulubione potrawy świąteczne, lecz także o odpowiednią oprawę stołu, wokół którego zgromadzą się biesiadnicy.

Usiądź wygodnie. Filc.

. Ostatnio, często do produkcji filców, stosuje się mieszanki włókien naturalnych i sztucznych. Niedawno pojawiła się u nas notka pt. Nowe oblicze filcu , przeczytać w nim można o tym, że z filcu powstają dywany, ozdobne panele ścienne, poduszki czy podkładki na stół. Do tego repertuaru dochodzą meble

Najnowsze