podkładka na biurko dzieci

Karolina Kielak

Domowe biuro - wybieramy podkładkę na biurko. Jaka sprawdzi się najlepiej?

Domowe biuro - wybieramy podkładkę na biurko. Jaka sprawdzi się najlepiej?

Urządzając domowe biuro, myślimy o funkcjonalnym biurku, wygodnym i ergonomicznym krześle, ale istotne są także niepozornie dodatki, takie jak podkładka na biurko. Warto wybrać model, który zakryje cały blat. Jak duża mata na biurko sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy!

Jak mieszkają Polacy, czyli IKEA w każdym domu?

Jak mieszkamy my, Polacy? Lubimy dizajnerskie sprzęty, czy tanie meble z sieciówek? Ile pozostało w naszych domach mebli z czasów PRL? Czy zatrudniamy architektów wnętrz, a może w ogóle nic nie zmieniamy w naszych domach przez lata?

Celebryci i design: gwiazdy, które wzięły się za projektowanie. Czy sprawdzili się jako designerzy?

Znani i lubiani - piosenkarze, aktorzy i celebryci - często prowadzą dodatkową działalność. Jedni otwierają restauracje, inni hotele. Są w końcu i tacy, którzy projektują meble. Po niektórych w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Zobacz, kto i z jakim skutkiem próbuje swoich sił jako designer.

Podpórki do książek

We wnętrzach urządzonych w stylu kolonialnym lub orientalnym, w domowej biblioteczce albo na masywnym, drewnianym biurku, mogą pojawić się posążki Buddy. Podpórki Budda można kupić w sklepie internetowym Barnes&Noble, cena 27,96$. Wykonano je na postawie marmurowej z kompozytu. Postawa podpórek

Najnowsze