pościel w wzory z gazety

KM

Kufer - wielki powrót na salony

Kufer - wielki powrót na salony

Kiedyś można było go spotkać niemal w każdym domu, służył do przechowywania odzieży i przedmiotów codziennego użytku. Teraz, kufry przezywają prawdziwy rekonesans, kupujemy nowe lub odnawiamy stare modele. Zobaczcie, jakie zastosowania może mieć drewniana skrzynia, gdzie ją kupić i gdzie ustawić.

Prezent ślubny: co kupić bliskim na nową drogę życia?

Pytanie jest stare jak świat - co dać młodym w prezencie? Coraz częściej pary proszą o pieniądze i wtedy mamy problem z głowy. Co jednak ofiarować tym, którzy lubią niespodzianki?

Tkaniny, sprytny sposób na meble z IKEA

Ciągłe życie w biegu zmusza nas do praktycznego podejścia nawet przy dekoracji mieszkania. Całe szczęście wpisuje się to we współczesne trendy wnętrzarskie. Hitem stały się tkaniny, które bardzo szybko i w sprytny sposób odmienią wizerunek mebli z IKEA i charakter pomieszczenia!

Letnie wyprzedaże w designie

.         Stylowy pokrowiec na laptopa prosto od duńskiej firmy HAY. Odporny na brud, wykonany z trwałego laminowanego neoprenu, przetrwa lata. Dostępny w 2 rozmiarach oraz wzorach: 13" i 15". 129.00 na 99.90 Już niewielki, modny przedmiot może odmienić

Inspiracje: prasa wszędzie!

Inspiracje: prasa wszędzie!

RYNEK: naklejka na pralkę Gazeta 0007, wymiary: 100 x 100 cm, cena: 59 zł, oklejaj.pl RYNEK: pufa Gazeta, wymiary: 40 x40 cm wys. 42 cm, materiał: bawełna i poliester, cena: 99 zł, http://tapicer-opole.pl RYNEK: komplet pościeli, poszwa na kołdrę 160 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 60 x 80 cm

Najnowsze