pinezki w podłodze

ekb pomysł i wykonanie: Svenja - Flcty/DaWanda

Jak zrobić regał ze skrzynek na owoce?

Jak zrobić regał ze skrzynek na owoce?

Pokazujemy krok po kroku, jak zrobić regał ze skrzynek po owocach. Taki mebel wpisze się w modny trend eko, a do tego prawie nic nie kosztuje.

Podłogi: posadzki żywiczne - atrakcyjne, trwałe i praktyczne

Posadzki żywiczne, do niedawna stosowane w magazynach i miejscach użyteczności publicznej, coraz śmielej ?wlewają się? do wnętrz mieszkalnych. Nie bez powodu, bo mają wiele zalet. Oto, co warto o nich wiedzieć.

TOP 7: kalendarze na nowy rok o jakich wam się nie śniło

W nowy rok z nowym kalendarzem. Im bardziej nowatorskim, tym ciekawej. Przedstawiamy 7 kalendarzy o nietypowej koncepcji, które niekoniecznie instaluje się na ścianie!

Aranżacje: ale plama!

Aranżacje: ale plama!

nowoczesne. Na podłodze nie ma ani drewna ani kamieni. Gospodarzy zachwyciły barwne płytki z tworzywa sztucznego. Ich kolisty układ został zaprojektowany przez Urszulę Blank. Patchwork to w zasadzie jedna wielka plama. Ta amerykańska technika szycia narzut, poduszek i makatek z resztek materiałów lub

DIY z panelami PURE

będzie też dobrym wieszakiem na klucze albo drobne narzędzia; 6. designerski stołek albo puf. Najlepsze są te, które nóżki lub boki mają ustawione pod kątem prostym w stosunku do podłogi i siedziska. Drewniany mebel szlifujemy, oczyszczamy i malujemy farbą do drewna w wybranym kolorze - nie musi

Najnowsze