patera z pokrywką

Wielkanocna kolekcja Smukke w Biedronce zachwyca [CENY]

Wielkanocna kolekcja Smukke w Biedronce zachwyca [CENY]

Dzięki tym dekoracjom Wielkanoc w rodzinnym gronie na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom i domownikom. Naczynia w pastelowych kolorach wprowadzą na świąteczny stół powiew świeżości, a przyjemne w dotyku koce i poduszki umilą błogie leniuchowanie na kanapie.

Styl rustykalny - przywołaj wspomnienia z wakacji u babci!

Z pewnością każdy z nas w dzieciństwie spędzał wakacje u babci. Z czym wam się kojarzy ten czas? Zapach świeżego ciasta, bujany fotel, miękkie kraciaste koce, kwiaty w doniczkach i domowe konfitury. Wszystkie te wspomnienia mają odpowiednią oprawę - wnętrza urządzone w stylu rustykalnym. Jak przywołać wspomnienia z dzieciństwa? Jak zaaranżować mieszkanie, by choć trochę przypominało dom babci?

Łączenie kolorów: ognista czerwień

Czerwień to barwa kojarząca się z gorącą, płomienną miłością, a teraz także z walentynkami. Jest to kolor żywy i pobudzający. Zdecydowanie przyciąga uwagę. Zobacz jak urządzić wnętrze w kolorze ognistej czerwieni.

W angielskim stylu

W angielskim stylu

. Maselniczka w romantycznym stylu. Cynowa okrągła podstawa w kształcie patery z pogrubionym, ozdobnym rantem przykrywana jest kopułą z grawerowanymi ściankami i wydłużonym uchwytem. Wyjątkowa ozdoba każdego stołu.   Fot. Galeria VOX   Fot. 4. Stylizowana patera wykonana z cyny i szkła. Cynową

Najnowsze