parawan meblowy

MŚ / KM

Zasłony na okna - wybraliśmy najpiękniejsze modele

Zasłony na okna - wybraliśmy najpiękniejsze modele

O dobrej stylizacji decydują zwykle szczegóły. Ważny jest nie tylko rodzaj i wzór tkaniny w oknie. Równie istotne jest to, w jaki sposób zawiesimy i upniemy piękny materiał. Podpowiadamy, jak wybrać właściwe zasłony na okna.

Polacy na Tygodniu Designu w Mediolanie, czyli nie tylko Salone del Mobile

Podczas Tygodnia Designu w Mediolanie biznes miesza się ze sztuką. Pokazanie swoich projektów na Salone del Mobile czy Fuorisalone to prawdziwa nobilitacja. Udało nam się odwiedzić kilku Polaków.

Jak urządzić mieszkanie dla singla?

Mieszkanie dla singla jest z reguły niewielkie. Ale jeśli dobrze zaaranżujemy wnętrze, będzie ono funkcjonalne i pełne przestrzeni.

Zobacz wideo

Mieszamy style: nowoczesne retro. Jak wyszło?

Mieszamy style: nowoczesne retro. Jak wyszło?

praktycznie do każdego wnętrza. Cztery kółka umieszczone w podstawie umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla. Dane techniczne: - dąb czerwony + lakier bezbarwny - średnica 65 cm, wysokość 48 cm. Niewielka łazienka to miejsce relaksu. Umieszczono w niej wygodną wannę ze szklanym parawanem, w związku z czym

Łóżko - co zamiast tradycyjnego wezgłowia

Łóżko - co zamiast tradycyjnego wezgłowia

 Oferta sklepów oferujących łóżka do sypialni jest dziś bardzo szeroka. Możemy znaleźć łóżka o różnych rozmiarach, z bardzo różnych materiałów (z płyty meblowej, drewniane, z wykończeniami z rattanu, z bambusa, fornirowane, pikowane czy wreszcie łóżka wodne). Wybór łóżka do sypialni

Najnowsze