panele ekrany na okna

KS

Dekoracja okien - jakie dekoracje okien wybrać do salonu, kuchni, sypialni?

Dekoracja okien - jakie dekoracje okien wybrać do salonu, kuchni, sypialni?

Nowoczesna dekoracja okien nie ogranicza się już dzisiaj do zasłon i firan. Sposobów aranżacji okien jest naprawdę mnóstwo. Podpowiadamy, jakie dekoracje okien wybrać do poszczególnych pomieszczeń w domu.

Zasłony na okna - wybraliśmy najpiękniejsze modele

O dobrej stylizacji decydują zwykle szczegóły. Ważny jest nie tylko rodzaj i wzór tkaniny w oknie. Równie istotne jest to, w jaki sposób zawiesimy i upniemy piękny materiał. Podpowiadamy, jak wybrać właściwe zasłony na okna.

Kuchnia IKEA - aranżacje, projektowanie, cena i promocje

Kuchnia IKEA - jaka jest naprawdę? Sprawdzamy, gdzie szukać inspiracji oraz jak zaprojektować aranżację i zamontować kuchnię IKEA. A jak kształtują się ceny kuchni IKEA?

Zobacz wideo

Salon filmowy

Salon filmowy

do ekranu telewizora. Prezentowane mieszkanie urządzono bardzo nowocześnie. Telewizor jest zainstalowany na ruchomym szklanym panelu, którego kąt można ustawiać z zależności od potrzeby. Można też zasłonić nim drzwiczki kominka. Prezentowany kącik telewizyjno-kominkowy na pewno zwraca uwagę. Płaski

Dekoracja okna

Dekoracja okna

oświetlenia w dzień i zaciemnienia w nocy. Fot. lahood.co.nz Tradycyjnymi sposobami dekoracji okna jest zestaw: firana i zasłona. Tego typu rozwiązanie ciągle jeszcze funkcjonuje i będzie funkcjonować, ale warto wskazać tu na jego wady. Powieszenie firany zmniejsza przestrzeń pokoju, ogranicza widoczność tego

Najnowsze